Uzm. Dr. Ayşegül Soydan, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Çarşı, Yakacık Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hst., 34876 Kartal/İstanbul  İstanbul
İstanbul Yakacık Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

amet..anargun

Ben çok memnunum Ayşegül hanımdan birlikte aç kez çocuklarımı götürüp tevadi eti ilgili ve çok iyi bir doktor muayenesi bile çok güzel çok teşekkür ederim kendisine iyi ki bizim yakacık Hastanesi'nde 11-01-2019

ek ..irci

Çok süper bir doktor tedavisi ilgisi ayrıntılı bilgi vermesi yardımları herseyiyle 10 numara bir doktor çok tskler ediyoruz aysegul hanim 28-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Soydan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Soydan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşegül Soydan ile anlaşmalı?
Ayşegül Soydan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ayşegül Soydan İstanbul Yakacık Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ayşegül Soydan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayşegül Soydan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Soydan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ayşegül Soydan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Soydan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.