Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür, İstanbul, Psikiyatri

Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür

Psikiyatri - İstanbul

Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Organik Bozukluklar

Randevu Al 0 (850) 811 26 80

Doktorun Adresi

Caddebostan Mah. Cemil Topuzlu Cad. Papatyalı Sok. No. 12 Daire: 2 Göztepe  Kadıköy, İstanbul
Kadıköy Psikiyatri ve Psikoloji Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Aylan Gımzal Gönentür Hakkında

Aylan Gımzal Gönentür Kimdir?

Uzm. Dr. Aylan GIMZAL GÖNENTÜR, lisans öncesi öğrenimini 1990 yılında İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Tıp eğitimini 1996 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2002 yılında Marmara Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur. 2002-2007 yılları arasında aynı üniversitede Psikiyatri Uzmanı olarak görev yapmıştır.

2007- 2010 yılları arasında Marmara Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı Geriatik Psikiyatri (Yaşlılık Psikiyatrisi) Birimi'nde sorumlu hekim olarak, 2010-2012 yılları arasında ise Marmara Üniversitesi Vakfı Özel Tıp Merkezi'nde Psikiyatri Uzmanı olarak görev yapmış olan Uzm. Dr. Aylan GIMZAL GÖNENTÜR, mesleki çalışmalarına şu anda Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Duygudurum bozuklukları (depresyon ve bipolar bozukluk), anksiyete (kaygı) bozuklukları, tıbbi hastalıklara eşlik eden psikiyatrik durumlar, psikofarmakoloji, erişkin dikkat eksikliği bozukluğu, Alzheimer tipi ve diğer demanslar, dikkat ve bellek sorunları ve bunların nöropsikolojik değerlendirilmesi Uzm. Dr. Aylan GIMZAL GÖNENTÜR'ün başlıca ilgi alanları arasındadır.

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • MARMARA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Psikotik Hastalıklar
 • Affektif Bozukluklar
 • Organik Bozukluklar
 • Dürtü Bozuklukları
 • Kişilik Bozuklukları

Tedaviler

 • Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi
 • Yetişkin Psikoterapisi
 • Farmako Terapi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 26 80

Son Cevapladığı Sorular

 • Panik atak

  Merhaba kusura bakmayın tekrar soruyorum lakın anlamadım bi kaç yer var anksiyete bozukluğu tedavi edilmezse biçim degıstirir demıssınız ( başka bır hastalıka mı yoksa korkuların degısımden mı bahsrttınız ) yanı anksıyete başka ruhsal ve fızıksell olaylara dönüşür mu ? yoksa sadece sevıyesı artıp ko... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Eşimle mücadele

  Hocam merhaba,eşim 30 yaşında uzun süredir okb hastası.sürekli kullandığı ilaçlar lustral ve abilify.uzun bir süredir hastalığı ile mücadele ediyoruz.ancak benim de yorulduğum dönemler oluyor.yanındaki insana rahatsızlık verecek şekilde reklam veya başkasından duyduğu sloganları sürekli tekrarlama d... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 26 80

Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür Kadıköy Psikiyatri ve Psikoloji Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür Psikiyatri, uzmanıdır. Yetişkin hasta pskiyatrik muayenesi, Yetişkin Psikoterapisi, Farmako Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Organik Bozukluklar, Dürtü Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Aylan Gımzal Gönentür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.