Doktorun Adresi (2)

Yenişehir Mh., Yenişehir, 21100 Yenişehir/Diyarbakır  Diyarbakır
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Talaytepe Mahallesi, Elazığ Yolu Üzeri 10.Km, 21010 Kayapınar Üçkuyular/Yenişehir/Diyarbakır  Diyarbakır
Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayfer Apaçık Hakkında

Ayfer Apaçık Kimdir?

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayfer Apaçık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayfer Apaçık Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nar..ir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ayfer hanıma devlet hastanesinde çalışırken gidiyordum sağolsun çok yardımını gördüm devlet hastanesinde gitmeme rağmen her zaman benimle çok ilgilendi. Uzun bir süredir kendisinden randevu alamıyordum devlet hastanesinde randevusu yoktu meğer Ayfer Hanım özel muanane açmış tekrar devam edeceğim ondan daha iyisi yok Diyarbakırda 28-07-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Apaçık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Apaçık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayfer Apaçık ile anlaşmalı?
Ayfer Apaçık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ayfer Apaçık Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet HastanesiSağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ayfer Apaçık Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ayfer Apaçık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Apaçık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ayfer Apaçık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Apaçık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.