Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İstanbul
5.0

Mezoterapi, Ağrılar Ve Yaralanmalar, Ayak ağrısı

5.0

“Canım Aşkın hocamız 15 senedir tanıyoruz hem doktorluğuna hem insanlığına hayranım ne zaman gitsek t...” Devamı

Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar

Aşkın Nasırcılar 1979 yılında Antalya’da doğdu. İlköğrenimini Barbaros İlkokulu’nda, orta öğrenimini Antalya Koleji ve Akdeniz Kolejleri’nde burslu, liseyi Akdeniz Koleji Fen Lisesi’nde burslu okuyarak tamamladı.

1997 yılında üniversite sınavında Hacettepe Tıp Fakültesini kazanan Aşkın Nasırcılar, aynı dönem sonunda 19 yaşında iltihaplı romatizmal Ankilozan Spondilit hastalığı tanısı aldı.

Okul döneminde sürekli ağrı ve yürüme güçlüğü nedeniyle hayatını kötü etkileyen bu hastalıkla, büyük bir mücadele içerisine girdi. Rahatsızlığı nedeniyle Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanlığını kendine hedef seçti. 2004 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak Uludağ Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon anabilim dalında göreve başladı.

Nasırcılar, Fizik Tedavi uzmanlığının yanı sıra Sağlık Bakanlığı onaylı Fitoterapi Uzmanı, Proloterapi Uzmanı, Mezoterapi Uzmanı, Ozonterapi Uzmanı ve Kupa Uygulama uzmanıdır.

Tıp Fakültesi ve hekimlik eğitimi boyunca romatizmal hastalığına çare arayan Aşkın Nasırcılar her çaresiz hasta gibi hangi tedavi iyi deniyorsa kendisine uygulatmaya ve öğrenmeye başladı; Hücresel Tedaviler, Proloterapi, Ozon Terapi, Mezoterapi, Nöral Terapi, Manuel Terapi, Akupunktur, Fitoterapi (Bitkilerle tedavi), Homeopati, Kupa, Detoks, Şelasyon, Biofoton, Enerji-Frekans Tedavileri ve Mikrobiyolojik tedaviler gibi bütüncül tedavi yöntemlerini kendisine uygulattı.

Hangi yöntemlerin gerçekten etkili olduğunu araştırdı. Rejenerasyon yani “onarım” tıbbı ile tanıştı. Etkilerini gözlemledi. Bu anlamda Türkiye’de en fazla klinik tecrübeye sahip hekimlerin başında gelmektedir.

Uzun yıllardır müzikle de ilgilenen Aşkın Nasırcılar, amatör olarak gitar çalıp, şarkı söylemekte ve canlı sahne performansları yapmaktadır. Uzman Doktor Aşkın Nasırcılar, 2014 yılından beri evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Acıbadem Altunizade Hastanesi
Altunizade Mahallesi, Yurtcan Sokağı No:1, 34662 Üsküdar/İstanbul
Hizmetler
Refleksoloji Fitoterapi Manuel Terapi Kupa Terapi Kırık rehabilitasyonu Devamı

İlgi Alanları

Mezoterapi Ağrılar Ve Yaralanmalar Ayak ağrısı Omuz ağrıları için sinir dal blokajı Vertigo Devamı

Deneyimler

Özel Burtom Biyofiz Tıp Merkezi (2016 - Devam ediyor)
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi (2016 - 2016)
Özel Aritmi Osmangazi Tıp Merkezi (2016 - 2016)
Özel Aritmi Osmangazi Tıp Merkezi (2015 - 2016)
Özel Selenay Tıp Merkezi (2015 - 2015)
Özel Metafiz Tıp Merkezi (2015 - 2015)
Özel Metafiz Tıp Merkezi (2014 - 2015)
Özel Metafiz Tıp Merkezi (2012 - 2014)
Özel Metafiz Tıp Merkezi (2011 - 2012)
Konya Ereğlı Devlet Hastanesı (2010 - 2011)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (2004 - 2009)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
gb
Gül*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Canım Aşkın hocamız 15 senedir tanıyoruz hem doktorluğuna hem insanlığına hayranım ne zaman gitsek tedavimizi en iyi şekilde yapıyor kötü bir sebeplede olsa iyiki sizi tanımışız iyiki o zaman hastanede size denk gelmişiz

BS
Bur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ben bir sporcuyum ve talihsiz bir olay sonrasında kas sorunu yaşadım. Moralimin bozuk ve sağlığımı kaybettiğim dönemde Aşkın Hocamla tanıştım. Benim svf yöntemiyle sağlık problemimi, hayata bakış açısıyla moralimi de düzeltti artık eskisinden de iyiyim. Çok teşekkürler hayattaki şansım

Ber*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Son 1aydır dizim çok ağrıyordu. Özellikle merdivenlerden inip çıkarken ağrı dahada şiddetleniyordu. Durum böyle olunca inter netten tedavi olmak için bunun sebepleriyle ilgili araştırma yaptım. Karşıma Aşkın bey çıktı. Güler yüzü haliyle dizimde kireçlenme olduğunu söyledi. Yapmam gereken tedavilerden yöntemlerinden bahsetti. Dediklerini birebir uyguladım ve ağrılarım artık yok. Kendisine çok teşekkür ederim.

DD
Dil*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ananemin iltihaplı romatizması nedeniyle geçmeyen ağrıları için doktor beye başvurduk kendisi sağolsun yakından ilgilendi. uyguladıgı fzik tedavi yontemleriyle ananem 85 yasında olmasına karsın artık daha rahat yuruyor. Doktor beye cok tesekkurler

MY
Mel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dizlerimde sıvı kaybı problemim vardı. Bu sıvı kaybı ağrılara ve hareket darlığına sebep oluyordu. Hayatımı etkilediği için tedavi olmaya karar verdim. Aşkın beyi bir arkadaşım önerdi. Oda dizindeki bir problem için kök hücre tedavi yöntemini uygulatmış ve çok memnun kalmış. Aşkın Bey’e gittikten sonra bu sorunu kök hücre yöntemiyle kolayca halledebilceğimi öğrendim ve çok mutlu oldum.Hemen tedaviye başladım ve olumlu sonuçlarını gördüm.Şuan çok sağlıklıyım ne ağrım var ne de hareket darlığım. Aşkın Bey’e teşekkürlerimi sunarım.

OK
Onu*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba ben Onur, Senelerdir sporcuyum ve bu yüzden dizlerimde bir çeşit sorunlar ortaya çıkıyor. Fakat sorunlarımın en büyüğü ise kireçlenme. Ağrılarım gittikçe artmaya başlıyordu ve top oynarken çok zorlanıyordum.Sporculuk hayatım sona erebilridi. Sosyal medyada karşıma Aşkın Bey çıktı. Aşkın beyin dikkatimi çekme sebebi kök hücre tedavi yöntemiydi.Eklem ağrılarını kök hücre yöntemiyle tamamen son bulacağını belirtiyordu. Bende bir umut denemek istedim.Tedavim bittikten sonra gerçekten ağrılarım geçmişti ve çok rahat top oynayabiliyordum. Aşkın Bey’e ne kadar teşekkür etsem az çünkü kariyerimi kurtardı.

MY
Mel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bitmek bilmeyen ağrılar başka seanslardan sonra en nihayetinde Aşkın Hocayı bulmak onunla tanışmak. Her hasta için büyük bir şans! Gerçekten hastanın durumundan anlayan anlayışlı ve başarılı bir hekim. Size hep duacıyım. İyi ki varsınız. (

SY
Ser*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yaklaşık 6 aydır şiddetli bir şekilde omuz, kol ağrısı çekiyordum. İnternette araştırma yaptım ve Aşkın Nasırcılar ismini gördüm. Hakkında yapılan yorumları okuyup gitmeye karar verdim. Çok memnun kaldım. Yapılan tetkikler sonrası uyguladığı tedavi büyük ölçüde rahatlamamı sağladı. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir doktor. Aşkın Hocam candır. Kök hücre ise asistanı.

dk
Der*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Klasik tedavi yöntemi yok yüzünüze bakıp şu ilacı kullan ağrın devam ederse gel gibi cümleler yok.. Muayene ederken bile rahatlatıcı hareketlerle odasından gülümseyerek çıkıyorsunuz. Doktorumla daha önce tanışmış olsam hastalığım bu kadar ilerlememiş olacaktı. Teşekkürler hocam kök hücre konusuna gelince gerçekten harika

my
Mer*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba, Sayın doktorumuza genel vücut özellikle de diz ağrısı şikayetlerimle başvurdum. Açıkçası MR ister, bir reçete yazar, gönderir gibi klasik bir beklenti içindeydim. Kök hücre tedavisi de pek inandırıcı gelmiyordu. Biraz çekinerek de olsa doktorumuzun kök hücre tedavisine uygulamasına müsaade ettim. Şu anda inanılmaz derecede iyi hissediyorum. Kök hücre gerçekten bir mucize. Kendisi son derece saygılı ve naif bir insan... İyi ki kendisine ulaşmışım. Herkese tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar Acıbadem Altunizade Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Mezoterapi, Ağrılar Ve Yaralanmalar, Ayak ağrısı alanlarında hizmet veriyor ve Refleksoloji, Fitoterapi, Manuel Terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube