Doktorun Adresi (2)

Şirinevler, Adnan Menderes Cad.Sağlık Sok No:195, 54100 Adapazarı/Sakarya  Sakarya
Sakarya Unıversıtesı Egıtım Ve Arastırma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Balkan Yerleşkesi, 22130 Bosna/Edirne Merkez/Edirne  Edirne
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Asım Esenkaya Hakkında

Asım Esenkaya Kimdir?

Uzm. Dr. Asım Esenkaya, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Asım Esenkaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 08.03.2012)
  • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 08.03.2012)

Asım Esenkaya Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

te..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

Böbrek hastası olan hastamızla sakarya eğitim araştırmadan altınovaya geçtik ve oradaki güleryüzlülük samimiyetten çok hoşnut kaldık doktorların hasta bakıcıların herkesin ilgisi için teşekkür ederiz özellikle de Dr.Asım esenkaya,Dr.Osman kınder,Hemşire Fatma Alkan,Hemşire Ebru bıçakçı,Teknisyen Özge özgolen,Sekreter Yudum cebikım,Personel Naime Aksakal 08-05-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Asım Esenkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Asım Esenkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Esenkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Asım Esenkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Esenkaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Asım Esenkaya ile anlaşmalı?
Asım Esenkaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Asım Esenkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Asım Esenkaya Sakarya Unıversıtesı Egıtım Ve Arastırma HastanesıTrakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Asım Esenkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Asım Esenkaya Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Asım Esenkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Asım Esenkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Asım Esenkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Esenkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Asım Esenkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Esenkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.