Uzm. Dr. Arzu Yılmaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şükriye, 06340 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Arzu Yılmaz Hakkında

Arzu Yılmaz Kimdir?

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nörolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nörolojisi Arzu Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Arzu Yılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

za..akaya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bizim Arzu Hanım ile tanışmamız 25 haftalık doğan kızım Fatma Gönül Demir in tedavi süreci ile oldu.Yoğun bakım döneminde bize söylediği Siz çıktıktan sonra benim hastam olacaksınız cümlesi ile ne kadar haklı olduğunu doğru tespit ve tedavi ile hastalarına yaklaştığını zamanla gördüm.Bir devlet hastanesinde olup da o yoğunluğa rağmen özel hastanedeki ilgiyi bulabileceğiniz bir doktor.O dönemdeki kızıma yaklaşımı ilgisi bilgisi ve bir anneye verdiği güven duygusuyla sabırla sorularınıza cevap veren ihtiyaç hissetiğiniz her an bilgisini ve desteğini bulabileceğiniz Türkiye standartları üstünde bir doktor ve mükemmel bir şahsiyet.Nörolojik sıkıntıları olan bir çocuğa sahip anne için tarifsiz bir güven veren ilgili bilgili deneyimli bir doktor.Kızımın tedavi sürecinde ve sonrasında yaptıkları için çok teşekkür ederim. 10-03-2020

il..rahim
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlum guallian barre sendromu bu 10 gündür iyice ağırlaştı gerçekten içten yardımcı oluyor inşallah oğlumu dahada iyi eder arzu hoca 03-07-2019

oz..oz
Zamanlama
İlgi
Ortam

işini son derece iyi ve titizlikle yapan bir doktor. her hastasıyla titizlikle ilgilenir. yoğun da olsa 08-01-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Yılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arzu Yılmaz ile anlaşmalı?
Arzu Yılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Arzu Yılmaz Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Arzu Yılmaz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Arzu Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Arzu Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.