Uzm. Dr. Arzu Babacan, Ankara, Acil Tıp

Uzm. Dr. Arzu Babacan

Acil Tıp - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Adres (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Hacettepe mah, 06230 Çankaya/Altındağ/Ankara  Ankara
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Arzu Babacan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Arzu Babacan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Babacan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arzu Babacan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Babacan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arzu Babacan ile anlaşmalı?

Arzu Babacan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Arzu Babacan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Arzu Babacan Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma HastanesıHacettepe Üniversitesi Hastaneleri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Arzu Babacan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Arzu Babacan Acil Tıp, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Arzu Babacan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Arzu Babacan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arzu Babacan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Babacan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Arzu Babacan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Babacan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.