Doktorun Adresi

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla  Muğla
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Arife Zeybek Hakkında

Arife Zeybek Kimdir?

Uzm. Dr. Arife Zeybek, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Arife Zeybek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Arife Zeybek Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..bank
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sadece cerrahi becerisi değil hem hastalarına olan takip ve ilgisi hemde hasta yakınlarına olan yaklaşımı ile mükemmel insanlığı insanı büyüleyen bir gerçek hoca. Büyük saygı duyulması gereken bir doktor. 21-05-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Arife Zeybek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Arife Zeybek kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Zeybek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arife Zeybek için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Zeybek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arife Zeybek ile anlaşmalı?
Arife Zeybek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Arife Zeybek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Arife Zeybek Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Arife Zeybek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Arife Zeybek Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Arife Zeybek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Arife Zeybek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Arife Zeybek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Zeybek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Arife Zeybek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Zeybek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.