Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay, Tekirdağ, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay

Dahiliye - İç Hastalıkları - Tekirdağ

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Namık Kemal Mahallesi, 59030 Merkez/Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Namık Kemal Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..ver

Alpay Yesilaltay hocamizdan çok memnunuz hocamız iyiki var. Meslek hayatında oldukca başarılı bir hoca. Kendisi tatil, gece, gündüz demeden uzakta da olsa ilgili hastasinı takip kontrol altında tutan ender rastlanan doktorlardan birisi. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyor saygı ile bakıyoruz. Babam 56yasinda lenfoma kanseri ve çok şükür tedavisi oldukca iyi gidiyor toparlıyor.Hayatinda başarilar dileriz. Öztürk Ünver ve Ailesi olarak 03-09-2019

in..noğlu

Doktorumdan gerçekten çok memnunum Hekime olan güven sağlıklı hayata acılan ilk penceredir Ben sayın doktorum Alpay beye çok güveniyorum meslek hayatını gerçekten layıkıyla yapan güzel doktorlarımızdan birisi İyi kı var 06-11-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Yeşilaltay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Yeşilaltay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alpay Yeşilaltay ile anlaşmalı?
Alpay Yeşilaltay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Yeşilaltay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Alpay Yeşilaltay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Yeşilaltay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.