Uzm. Dr. Ali Şahan

Dermatoloji - Ankara

Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji, Lazer Tedavileri, Botoks Ve Dolgu

Randevu Al 0 (850) 811 34 87 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Temizlik, maske, mesafe.

Doktorun Adresi

Çankaya Cad. No: 2/2 ( Atakule Karşısı )  Çankaya, Ankara
Özel Dr. Ali Şahan Polikliniği

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 34 87
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali Şahan Hakkında

Ali Şahan Kimdir?

Uzm. Dr. Ali ŞAHAN, 3 Aralık 1982 tarihinde doğmuştur.Lisans öncesi eğitimini Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Ankara GATA Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını almıştır. Lisans eğitimini de almış olduğu Ankara GATA Dermatoloji Anabilim Dalı’nda başlamış olduğu ihtisas eğitimini 2014 yılında tamamlayarak “Dermatoloji Uzmanı” unvanını almıştır. 2012-2014 yılları arasında Restylane dolgu markasının konsültan/eğitici hekimliğini yaparak, birçok butik workshopda dolgu uygulamaları deneyimlerini meslektaşlarına aktarmıştır. Günümüzde Allergan(Botox,Juvaderm dolgu) firmasının ve Aptos(ip ile ameliyatsız yüz germe) firmasının eğitici hekimliğini yapmakta ve butik workshoplarda deneyimlerimi aktarmaya devam etmektedir.

Ayrıca Dermatoloji kongrelerinde kozmetik uygulama alanlarında düzenlenen workshoplarda eğitici hekim olarak deneyimlerini paylaşmaktadır. Ulusal ve Uluslar arası dergilerde yayınlanmış birçok yayını ve makalesi bulunan Uzm. Dr. Ali ŞAHAN, mesleki çalışmalarına Özel Lonicera Polikliniği'nde devam etmektedir.

Specialist M.D. Ali ŞAHAN was born in December 3rd 1982. He has completed his high school studies in Balıkesir Sırrı Yırcalı Anatolian High School. Having completed his bachelor’s studies in Ankara Gulhane Military Medical Academy (GATA) School of Medicine, he was granted the title of Doctor of Medicine (M.D.). Having completed his specialty education, which he started in Ankara GATA Department of Dermatology, he was granted the title of “Dermatologist” in 2014.

Becoming the consultant/tutor physician of Restylane Fillers between 2012 and 2014, he shared his experience and knowledge, concerning the filler applications, with many of his colleagues in several workshops. Currently, he is working as a tutoring physician for Allergan plc (Botox, Juvéderm filler) company and Aptos (thread face lifting without surgery), and he continues to share his experience in workshops. Moreover, he also shares his experience and knowledge as a tutoring physician in workshops, conducted on the cosmetic application fields, in Dermatology Conferences.

Spec. M.D. Ali Şahan, whose articles and publications have been published in National and International journals, continues his work in Private Lonicera Polyclinic.

 

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji
 • Lazer Tedavileri
 • Botoks Ve Dolgu
 • Alopesi Areata
 • Aşırı Terleme (Hiperhidrozis)
Tedaviler
 • Botox uygulaması
 • Dermokozmetik Uygulamalar
 • Dolgu uygulamaları
 • Fokuslu ultrason ile yüz germe
 • Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • GOLF OYNAMAK
 • SEYAHAT ETMEK
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 34 87

Ali Şahan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Saç dökülmesi

  Merhaba.psikyatrik ilaçlardan kaynaklı saç dökülmesi ilacı azaltınca veya kesince tekrar düzelir mi;;? farklı birşey yapmaya gerek varmıdır?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ali Şahan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yüz kırışmasi

  Hocam merhaba. 20 yaşındayım. 5 aylık stres yaşadım. yüzümde cildimde 5 ayda kırışıklık ya da bir olumsuzluk olur mu. sağolun..

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ali Şahan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Şahan ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Ali Şahan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 34 87

Uzm. Dr. Ali Şahan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Ali Şahan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Ali Şahan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Şahan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Şahan Özel Dr. Ali Şahan Polikliniği Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Şahan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Şahan Dermatoloji, uzmanıdır. Botox uygulaması, Dermokozmetik Uygulamalar, Dolgu uygulamaları, Fokuslu ultrason ile yüz germe, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Fraksiyonel lazer tedavisi, Geniş gözenek ve çukurların tedavisi, Işık dolgusu, Karbon peeling, Leke tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji, Lazer Tedavileri, Botoks Ve Dolgu, Alopesi Areata, Aşırı Terleme (Hiperhidrozis) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Ali Şahan için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Ali Şahan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Şahan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Ali Şahan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Ali Şahan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 05 Ağu
Cum 06 Ağu
Cmt 07 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.