Uzm. Dr. Ali Şahan, Ankara, Dermatoloji

Uzm. Dr. Ali Şahan

Dermatoloji - Ankara

Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji, Lazer Tedavileri, Botoks Ve Dolgu

Randevu Al0 (850) 811 34 87Soru Sor

Doktorun Adresi

Çankaya Cad. No: 2/2 ( Atakule Karşısı )  Çankaya, Ankara
Özel Dr. Ali Şahan Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ali Şahan Hakkında

Ali Şahan Kimdir?

Uzm. Dr. Ali ŞAHAN, 3 Aralık 1982 tarihinde doğmuştur.Lisans öncesi eğitimini Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Ankara GATA Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını almıştır. Lisans eğitimini de almış olduğu Ankara GATA Dermatoloji Anabilim Dalı’nda başlamış olduğu ihtisas eğitimini 2014 yılında tamamlayarak “Dermatoloji Uzmanı” unvanını almıştır. 2012-2014 yılları arasında Restylane dolgu markasının konsültan/eğitici hekimliğini yaparak, birçok butik workshopda dolgu uygulamaları deneyimlerini meslektaşlarına aktarmıştır. Günümüzde Allergan(Botox,Juvaderm dolgu) firmasının ve Aptos(ip ile ameliyatsız yüz germe) firmasının eğitici hekimliğini yapmakta ve butik workshoplarda deneyimlerimi aktarmaya devam etmektedir.

Ayrıca Dermatoloji kongrelerinde kozmetik uygulama alanlarında düzenlenen workshoplarda eğitici hekim olarak deneyimlerini paylaşmaktadır. Ulusal ve Uluslar arası dergilerde yayınlanmış birçok yayını ve makalesi bulunan Uzm. Dr. Ali ŞAHAN, mesleki çalışmalarına Özel Lonicera Polikliniği'nde devam etmektedir.

Specialist M.D. Ali ŞAHAN was born in December 3rd 1982. He has completed his high school studies in Balıkesir Sırrı Yırcalı Anatolian High School. Having completed his bachelor’s studies in Ankara Gulhane Military Medical Academy (GATA) School of Medicine, he was granted the title of Doctor of Medicine (M.D.). Having completed his specialty education, which he started in Ankara GATA Department of Dermatology, he was granted the title of “Dermatologist” in 2014.

Becoming the consultant/tutor physician of Restylane Fillers between 2012 and 2014, he shared his experience and knowledge, concerning the filler applications, with many of his colleagues in several workshops. Currently, he is working as a tutoring physician for Allergan plc (Botox, Juvéderm filler) company and Aptos (thread face lifting without surgery), and he continues to share his experience in workshops. Moreover, he also shares his experience and knowledge as a tutoring physician in workshops, conducted on the cosmetic application fields, in Dermatology Conferences.

Spec. M.D. Ali Şahan, whose articles and publications have been published in National and International journals, continues his work in Private Lonicera Polyclinic.

 

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yayınlar

 • Non- Surgical Minimally İnvasive Rhinoplasty: tips and tricks from the perspective of a dermatologist. // PMID: 2964900
 • Combination Therapies with Platelet Rich Plasma in Cosmetic Dermatology. Koc E, Sahan A. Turkiye Klinikleri J Cosm Dermatol-Special Topics 2016;9(1):29-33.
 • Appropriate Patient in Cutaneous Filler. Koc E, Sahan A. Turkiye Klinikleri J Cosm Dermatol-Special Topics 2013;6(4):6-19.
 • Innovations in the Treatment of Pigmentation and Personal Experiences/Preferences. Erturk CG, Sahan A Turkiye Klinikleri J Cosm Dermatol-Special Topics 2014;7(3):20-4.
 • Subcutaneous Filler Applications Innovation and Personal Experiences/Preferences. Erbil AH, Sahan A. Turkiye Klinikleri J Cosm Dermatol-Special Topics 2013;6(4):25-33.

Yabancı Diller

 • İngilizce / English

İlgilendiği Hastalıklar

 • Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji
 • Lazer Tedavileri
 • Botoks Ve Dolgu
 • Alopesi Areata
 • Aşırı Terleme (Hiperhidrozis)

Tedaviler

 • Botox uygulaması
 • Dermokozmetik Uygulamalar
 • Dolgu uygulamaları
 • Dövme silme
 • Fokuslu ultrason ile yüz germe

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • GOLF OYNAMAK
 • SEYAHAT ETMEK

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 34 87

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Sakal seyelmesi (sakal kıran değil)

  Hocam sakalımın belli bir bölgesinde seyrelme mevcut ve gunde 6 ile 8 adet arasında sakal dökülmesi mevcut acaba bu seyrelme geçici mi kalıcı mı 2 ay oldu fakat seyrelen bölgeler dolmadı eskiden o bölgeler daha sıktı nedeni ne olabilir tedaviye baslamak gerkir mi ?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ali Şahan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Keloid olusumu

  Merhaba ben asd ameliyatı oldum dekolte bolgemde uzunlamasina bir dikiş izi var keloid geçmez dendi bir çözümü var mı bir de oğlumun çenesinde cam kesiği kaynaklı doku kaybı oluştu dikiş izleri biraz kaldı yok edilebilir mi ben 47 yaşındayım oğlum 14 yaşında teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ali Şahan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ali Şahan ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Ali Şahan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 34 87

Uzm. Dr. Ali Şahan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Ali Şahan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Ali Şahan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Şahan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ali Şahan Özel Dr. Ali Şahan Polikliniği Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ali Şahan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ali Şahan Dermatoloji, uzmanıdır. Botox uygulaması, Dermokozmetik Uygulamalar, Dolgu uygulamaları, Dövme silme, Fokuslu ultrason ile yüz germe, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Fraksiyonel lazer tedavisi, Geniş gözenek ve çukurların tedavisi, Işık dolgusu, Karbon peeling alanlarında hizmet veriyor ve Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji, Lazer Tedavileri, Botoks Ve Dolgu, Alopesi Areata, Aşırı Terleme (Hiperhidrozis) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Ali Şahan için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Ali Şahan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ali Şahan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Ali Şahan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Ali Şahan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 15 Ağu
Paz 16 Ağu
Pzt 17 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.