Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş

Kardiyoloji - İstanbul

Koroner Arter Hastalıkları, Angina Pektoris, Aritmiler

Takvim talep et

Ahmet Sağbaş Hakkında

Ahmet Sağbaş Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet SAĞBAŞ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2000 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Medipoint Tıp Merkezi ve Florence Nightingale Kızıltoprak Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Ahmet SAĞBAŞ, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Çamlıca Hastanesi'nde devam etmektedir

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Koroner Arter Hastalıkları
 • Angina Pektoris
 • Aritmiler
 • Çevresel Damar Hastalıkları
 • Anjio
Tedaviler
 • Kardiyak stent
 • Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma
 • Kalıcı kalp pili
 • Karotis ameliyatı
 • Kalp bypass ameliyatı

Ahmet Sağbaş Cevapladığı Sorular

 • Ekg test sonuçları

  Merhaba hocam.panik atak hastayım.hafif göğüs ağrısı şikayetiyle gittiğim kardiyoloji hekimliğinde ekg çekildi.ekg çekilirken büyük stres ve heyecan yaşadım bunun sonucunda anormal ekg çıktı.sonucunda ise sinüs taşikardi ve kısa pr aralığı yazıyor.ancak hekimin eko muayenesinde kalbimin iyi olduğunu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ritm hızı

  Hocam 31 yaşındayım benim sorum nabız hızı ile ilgili olucak işyerinde yaptırılan check up larda ekg kalp ritm hızı 98 çıkmış fabrika doktorum evdede nabzını dinlersin demişti burdan heycandan olabilir demişti evde saydığımda 85 90 arası çıkıyor internetten araştırdım brz hocam ne kar yüksek olursa... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Sağbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Sağbaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş Kardiyoloji, uzmanıdır. Kardiyak stent, Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma, Kalıcı kalp pili, Karotis ameliyatı, Kalp bypass ameliyatı, Kalp kapakçığı tamiri, Balon valvüloplasti, Geçici kalp pili, Nükleer stres testi, Kardiyak anjiyografi alanlarında hizmet veriyor ve Koroner Arter Hastalıkları, Angina Pektoris, Aritmiler, Çevresel Damar Hastalıkları, Anjio hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Sağbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Sağbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Sağbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.