Uzm. Dr. Ahmet Memeşa, Bursa, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme - Bursa

Büyüme Ve Gelişme Geriliği, Karın Boşluğunda Sıvı Toplanması (Ascit), Laktoz İntoleransı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bağlarbaşı Mh. Sanayi Cd. Deniz-Bora İş Mrk. No:324 **** **** Osmangazi / BURSA  Osmangazi, Bursa
PEDİATRİ KLİNİK

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ahmet Memeşa Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Ahmet Memeşa, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Memeşa ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Memeşa şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa PEDİATRİ KLİNİK bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme uzmanıdır. Gaita testleri dışkı testleri, Lavman, Gastro laparoskopik ameliyat, Bt kolonoskopi, Ldl kolesterol testi alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme Ve Gelişme Geriliği, Karın Boşluğunda Sıvı Toplanması (Ascit), Laktoz İntoleransı, Akut Pankreatit, Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Memeşa muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Memeşa ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Memeşa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Memeşa hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.