Uzm. Dr. Ahmet Kan, Hatay, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Ahmet Kan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Hatay

Rinit, Alerjik Göğüs Hastalıkları (Astım), Alerjik Purpura (Döküntü)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Alaattin Mahallesi, Çevre Yolu, 31001 Antakya/Hatay  Antakya, Hatay
Hatay Yeni Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ahmet Kan Hakkında

Ahmet Kan Kimdir?

Uzm. Dr. Ahmet Kan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Ahmet Kan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ide..lşen

Oldukça ilgili bir doktor. Pozitif enerjisiyle ve yardım etme çabasıyla yüzümüzde gülümsemeyle çıktık muayenehanesinden. Alanına olan hakimiyeti kendine güvenen tavrından belli. 08-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Kan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Kan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Kan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Kan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Kan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Kan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ahmet Kan Hatay Yeni Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Kan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ahmet Kan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Besin yükleme testi, Subkütan immünoterapi, Desensitizasyon, Kistik fibrozis testi(ter testi), Tüberkülin deri testi(tdt) alanlarında hizmet veriyor ve Rinit, Alerjik Göğüs Hastalıkları (Astım), Alerjik Purpura (Döküntü), Alerji Testleri, Gıda Alerjisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Kan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Kan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Kan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Kan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Kan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Kan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.