Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Mesleki Enfeksiyonlar, Kanın Damar İçinde Pıhtılaşması (Tromboz), Akciğer Embolisi (Akciğer Pıhtı Atması, Pulmoner Emboli)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Merkez Mah. Darülacaze Cad. No:14/1  Şişli, İstanbul
Türkiye Gazetesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Yağcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. A Yağcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı Türkiye Gazetesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Medikal Estetik ve Cilt Bakımı, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Melanom alınması, Cea(karsinoembriyonik antijen), Bitkisel Tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Mesleki Enfeksiyonlar, Kanın Damar İçinde Pıhtılaşması (Tromboz), Akciğer Embolisi (Akciğer Pıhtı Atması, Pulmoner Emboli), Divertiküler Bağırsak Hastalığı (Divertikülozis), Hepatit C hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Yağcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ahmet Faruk Yağcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Yağcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.