Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu

Kardiyoloji - Bursa

Kalp Tümörleri, Aort Kapağı Hastalıkları, Şişkinlik

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Kırcaali, Fevzi Çakmak Cd. No:76, 16220 Osmangazi/Bursa  Osmangazi, Bursa
Özel Bursa Medicalpark Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Afşın Çulhaoğlu Hakkında

Afşın Çulhaoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Afşın Çulhaoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Kalp Tümörleri
  • Aort Kapağı Hastalıkları
  • Şişkinlik
  • Kapak Hastalıkları
  • Ventriküler Septal Defekt (VSD)
Tedaviler
  • Efor treadmil testi
  • Anjiyografi
  • Eforlu ekg
  • Miyokardiyal biyopsi
  • Sol ventriküler destek aygıtı (lvad)

Afşın Çulhaoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..lı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir dost tavsiyesi ile yolumuz kesişti sizinle. Önce gerçek olduğunuza bir süre inanamadım. O kadar güven verdiniz o kadar iyi geldiniz ki bize heryerde anlattık sizi. Ne zaman ihtiyacımız olsa arasak bize bir telefon mesafesindeydiniz hep. Bir kere bile ulaşamadığımızı ya da geç yanıt aldığımızı hatırlamıyorum. Karmakarışık ve çaresiz hale gelmiş tedaviyi yola sokmakla kalmadınız öyle güzel bir moral oldunuz ki sizinle iyileşmemek mümkün değil. Artık çok daha güvende ve çok güvenilir emin bir elde yola devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizi her andığımızda size sağlık sıhhat ve sevdiklerinizle mutlu uzun bir ömür diliyoruz. İyi ki varsınız Afşin Hocam ve iyi ki sizi tanımışız. Biz de diğer hastalarınız gibi kendimizi çok şanslı hissedenlerdeniz. Reyhan& Fevzi Çarlı 21-03-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Çulhaoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Çulhaoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu Özel Bursa Medicalpark Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu Kardiyoloji, uzmanıdır. Efor treadmil testi, Anjiyografi, Eforlu ekg, Miyokardiyal biyopsi, Sol ventriküler destek aygıtı (lvad) alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Tümörleri, Aort Kapağı Hastalıkları, Şişkinlik, Kapak Hastalıkları, Ventriküler Septal Defekt (VSD) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Çulhaoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Afşın Çulhaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Çulhaoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.