Uzm. Dr. Adem Yılmaz

Göğüs Hastalıkları - Adana

Astım, Uyku Apne Sendromu, Koah

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

  Seyhan, Adana
Botaş Bölge Müdürlüğü İş Sağlığı Birimi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi

Adem Yılmaz Hakkında

Adem Yılmaz Kimdir?

​Uzm. Dr. Adem YILMAZ, 1964 yılında Ardahan'da doğmuştur. Orta öğretimini İstanbul’da, Tıp Fakültesi’ni Atatürk Üniversitesinde tamamlamış 1987’de tıp doktoru unvanı almıştır. Uzmanlık eğitimini Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresince Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde alerji ve girişimsel tanı konularında rotasyonlara katılmıştır. Adana Ceyhan Devlet Hastanesi ne 1994 yılında Göğüs Hastalıkları uzmanı olarak göreve başlamıştır.

Hacettepe Üniversitesi’ den Stratejik Hastane yönetimi eğitimini ve A.Ü. Sağlık işletmeciliği eğitimini tamamlamış olan Uzm. Dr. Adem YILMAZ, Türk Toraks derneği Çukurova Şube başkanlığı, sağlık politikaları çalışma grubu üyeliği görevlerinde bulunmuş ayrıca değişik dönemlerde sağlık yöneticiliği yapmıştır.

25 Civarında yayınlanmış bilimsel makalesi bulunan Uzm. Dr. Adem Yılmaz’ın çeşitli konularda yazılmış 4 Kitabı ve sosyal alanlarda yayınlanmış yazıları mevcuttur.

Çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel kongreye katılımcı ya da konuşmacı olarak katılmıştır. Halen, Avrupa solunum derneği, Türk toraks derneği, Ulusal alerji ve immünoloji derneği, Türk uyku tıbbı derneği, Akciğer sağlığı ve yoğun bakım derneği üyesidir.  

Göğüs Hastalıkları uzmanlık alanında, başlıca Alerji, Astım, KOAH, Uykuda Solunum bozuklukları ve sigara bırakma tedavisi ile ilgi alanlar başta olmak üzere Adana'daki Özel Sezar Hospital'de hasta kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DICLE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Astım
 • Uyku Apne Sendromu
 • Koah
 • Sigara Bıraktırma
 • Alerji aşıları
Tedaviler
 • KOAH tanı ve tedavisi
 • Ağır koah
 • Alerji tanı ve tedavileri
 • Alerji Testi
 • Astım Tanı ve Tedavisi

Adem Yılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Adem Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Adem Yılmaz Cevapladığı Sorular

 • Nefes darlığı

  Hocam 35 yaşında erkeğim. şikayetim nefes darlığı. konuyla ilgili kardiyolojinin bütün tetkikleri temiz çıktı. psikiyatri tedavisi gördüm değişen birşey olmadı. göğüs hastalıkları kontrastlı thorax bt ve spirometri yaptı temiz çıktı. ara sıra göğüs ağrım da oluyor. bundan sonra ne yapmam gerekiyor.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Adem Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Asbest ve hastalık

  Doktor bey merhaba, ben biraz endişeli bir insanım. asbest ile ilgili haberleri okudukça anksiyetem artıyor. i̇şimde asbeste maruz kalmıyorum fakat korkum araçların fren balatalarında hala asbest kaldıysa onlara maruz kalıp mezotelyema olur muyum?uzun süreli maruziyet mi gerekir illa ki? bazı kaynak... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Adem Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Adem Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Adem Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Adem Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Adem Yılmaz Botaş Bölge Müdürlüğü İş Sağlığı Birimi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Adem Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Adem Yılmaz Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. KOAH tanı ve tedavisi, Ağır koah, Alerji tanı ve tedavileri, Alerji Testi, Astım Tanı ve Tedavisi, Bronşit tanı ve tedavi, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi, Sigara Bırakma Tedavisi, Sigara Bırakma Testi, Solunum fonksiyon testi alanlarında hizmet veriyor ve Astım, Uyku Apne Sendromu, Koah, Sigara Bıraktırma, Alerji aşıları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Adem Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Adem Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Adem Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Adem Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.