Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Kozan Yolu Üzeri Sarıçam Mahallesi No:136 Yüreğir Otogar Karşısı  Yüreğir, Adana
Özel Algomed Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdulkadir Ersoy Hakkında

Abdulkadir Ersoy Kimdir?

Uzm. Dr. Abdulkadir ERSOY, lisans öncesi eğitimini Ankara Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1980 yılında bitirerek tıp doktoru unvanı almıştır. Yine Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda (Dahiliye) ihtisas eğitimine başlamış ve 1984 yılında eğitimini tamamlayarak İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Zorunlu hizmet yükümlülüğünü Erzurum’un Hınıs ilçesinde yerine getirmiş ve ardından Kadirli Devlet Hastanesi’nde çalışmıştır.

Adana Numune Hastanesi’ne Şef Muavini olarak atanmış ve burada 10 yıl boyunca sürdürdüğü görev sırasında Hemodiyaliz Ünitesi’ni kurmuştur. 2001 yılı sonrasında sırasıyla Mardin, Kızıltepe, Viranşehir, Ceylanpınar ve Diyarbakır’da özel hastane ve kliniklerde Dahiliye Uzmanı olarak uzun yıllar görev yapmış olan Uzm. Dr. Abdulkadir ERSOY, şu anda Özel Adana Algomed Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı ve Mesul Müdür olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Hipertansiyon, Hiperlipidemi, Diabetes Mellitus (şeker hastalığı), Kan Hastalıkları, Endokrin Hastalıklar ve Akciğer Hastalıkları ilgi alanları arasındadır. Adana Tabipler Odası ve Türkiye Satranç Federasyonu üyesidir. Almanca, İngilizce ve Arapça da bilmekte olan Uzm. Dr. ERSOY, evli ve üç çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
  • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI
Tedaviler
  • Cea(karsinoembriyonik antijen)
  • Transvenöz karaciğer biyopsisi
  • Abdominal parasentez
  • Lenfaferez
  • Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi)

Abdulkadir Ersoy Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..inoğlu

Ilgisi alakası ve merhametli yaklaşımı ile çok memnun kaldık Abdülkadir hocamızdan Allah işini Gücünü rast getirsin 10-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Ersoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Ersoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy Özel Algomed Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Cea(karsinoembriyonik antijen), Transvenöz karaciğer biyopsisi, Abdominal parasentez, Lenfaferez, Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi), Radyasyon tedavisi, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Radyonükleer kemik taraması, Böbrek ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Ersoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Abdulkadir Ersoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Ersoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.