Op. Dr. Serdar Civelek

Genel Cerrahi - İzmir
5.0

Obezite Cerrahisi, Obezite ameliyatı, Metabolik Cerrahi

“Hayatımda tanıdığım en mükemmel bir cerrah şüphesiz alanının en iyisi 👍🏻” Devamı

Op. Dr. Serdar Civelek

1978 izmir doğumludur, ilk orta ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladı. 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Genel Cerrahi Uzmanlık eğitimini İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde aldi. 2008 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldu. Askerlik görevi sonrası sırasıyla Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Özel Sada Hastanesi ,Gaziantep Dr.Ersin Arslan Devlet Hastanesi, İzmir Menemen Devlet Hastanesi, İzmir Bakircay Üniversitesi Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Özel Gözde Kuşadası Hastanesinde ve Özel Sada  hastanesinde genel cerrahi uzmanı olarak görev yaptı. Halen İzmir özel sada hastanesinde çalışmaktadır, 20 yıllık mesleki tecrübe ile  10000 den fazla başarılı genel cerrahi operasyonu deneyimi mevcut.

2012 yılından beri obezite cerrahisi ile ilgilenmekte olup  ve 1000 den fazla sayıda başarılı tüp mide ve mide bypass ameliyatı yapti . Obezite ameliyatları özel ilgi alanı olmakla beraber ; meme hastalıkları onkoplastik meme cerrahisi ,meme küçültme ameliyatları, jinekomasti , mide fıtığı ve nissen ameliyati , laparoskopik ve konvansiyonel kasık fıtığı operasyonları,  laparoskopik safra kesesi ameliyatları  anal bölge hastalıkları, lazer enerji cihazlı  hemoroid ve fistul operasyonları konusunda deneyim ve gerekli sertifikalara da sahiptir.

Sada Hastanesi
Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri D:No:2 D:1 Menemen/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Ameliyat yeri fıtığı Anal bölge (makat) kanserleri Anal fissür Anal fissür tanı ve tedavisi Anal fistül Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1978 izmir doğumludur, ilk orta ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladı. 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Genel Cerrahi Uzmanlık eğitimini İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde aldi. 2008 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldu. Askerlik görevi sonrası sırasıyla Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Özel Sada Hastanesi ,Gaziantep Dr.Ersin Arslan Devlet Hastanesi, İzmir Menemen Devlet Hastanesi, İzmir Bakircay Üniversitesi Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Özel Gözde Kuşadası Hastanesinde ve Özel Sada  hastanesinde genel cerrahi uzmanı olarak görev yaptı. Halen İzmir özel sada hastanesinde çalışmaktadır, 20 yıllık mesleki tecrübe ile  10000 den fazla başarılı genel cerrahi operasyonu deneyimi mevcut. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.1995
Deneyim: 28 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Obezite Cerrahisi Obezite ameliyatı Metabolik Cerrahi Tüp mide Akut Apandist Devamı

Deneyimler

Sada Hastanesi (2022 - Devam ediyor)
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ ÇİĞLİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ (2020 - 2022)
İZMİR MENEMEN DEVLET HASTANESİ (2016 - 2020)
GAZİANTEP DR. ERSİN ASLAN DEVLET HASTANESİ (2012 - 2016)
ÖZEL SADA HASTANESİ (2011 - 2012)
Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi (2009 - 2011)
IZMIR TEPECIK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI (2002 - 2008)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (1995 - 2001)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 23 22

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ge
Gül*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 gün önce
Mide küçültme
Sada Hastanesi

Hayatımda tanıdığım en mükemmel bir cerrah şüphesiz alanının en iyisi 👍🏻

ca
Can*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Sada Hastanesi

Bölümle ilgili tüm rahatsizliklarimda gözüm kapalı gittiğim ve gideceğim, bütün tanidiklarimi sorgusuz yonlendirdigim tek doktor.guleryuzu, bilgi birikimi nokta atışı tedavi şekli ve hasta takibiyle vazgeçemediğimiz aile doktorumuz.iyi ki var iyi ki tanımışız.

İK
İlk*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Fıtık ameliyatı
Sada Hastanesi

2 AY ÖNCE ANNEMİN FITIK AĞRISI OLMASI SEBEBİYLE ACİL AMELİYAT OLMASI GEREKİYORDU . DOKTORUMUZ SERDAR BEY YILBAŞI VE VE HAFTA SONUNA DENK GELMESİNE RAĞMEN TATİL GÜNÜNDE BİZİM İÇİN AMELİYATA GELDİ. AMELİYAT GÜNÜ VE SONRASINDAKİ KONTROL GÜNLERİNDE İLGİSİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ . ÇOK RAHAT BİR AMELİYAT GEÇİRDİK KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.

AS
Asl*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Sleeve gastrektomi (tüp mide)
Sada Hastanesi

Tüp mide konusunda çok tereddütlüydüm ta ki Serdar bey bana tüm bilgileri aktarana kadar. Ameliyat öncesi ve sonrasında da en ufak acım,ağrım olmadan bu süreci çok rahat geçirdim. İlgisi , güleryüzü , tüm sorulara eksiksiz bilgi vericek kadar tecrübe ve bilgi sahibi olması , aklınıza takılan en ufak şeyde doktorunuzun telefonun ucunda olucağını bilmek .. Gerçekten iyi ki mide ameliyatımı Serdar bey gerçekleştirmiş, ekibine de çok teşekkür ederim. Herşey için teşekkürler Serdar bey, istediğim hayat konforuna sayenizde sağlıklı ve kısa sürede kavuştum.

Bar*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Sada Hastanesi

Annemin çok başarılı geçen safra kesesi ameliyatı öncesinde ve sonrasında mesleki bilgi birikimini, tecrübesini, içindeki iyi insanı, güleryüzünü ve ilgisini bir an olsun bizden esirgemeyen; ameliyat sonrası hafta sonu tatilinde olmasına rağmen tatil gününü hastası için heba edip bizi hasta yatağımızda ziyaret eden Genel Cerrahi servisi doktorumuz Op.Dr.Serdar Civelek ve ekibine sonsuz saygı ve şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız.

RA
Rey*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Sada Hastanesi

Muazzam sıcak kanlı bir doktor,kendinizi rahatlıkla emanet edebiliyorsunuz. Hastalığı tanımlama, hastayı bilgilendirme ,anında müdahale sonuç odaklı bir hekim iyiki Serdar hocam teşekkürler tavsiye ediyorum 🙏

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Serdar Civelek ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Serdar Civelek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Serdar Civelek için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Serdar Civelek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182322

Op. Dr. Serdar Civelek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Serdar Civelek Sada Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Serdar Civelek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Serdar Civelek Genel Cerrahi uzmanıdır. Obezite Cerrahisi, Obezite ameliyatı, Metabolik Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyat yeri fıtığı, Anal bölge (makat) kanserleri, Anal fissür hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube