Psk. Tanem Bircan, Kocaeli, Psikoloji

Psk. Tanem Bircan

Psikoloji, Aile Danışmanı - Kocaeli

Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik(Çift) Terapisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Yenişehir mahallesi Dönmez Sokak No:8 Sağlıkpark İş Merkezi K:1  İzmit, Kocaeli
Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Tanem Bircan Kimdir?

Psk.Tanem Bircan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünü başarıyla tamamlayarak Psikolog Unvanı almıştır.Lisans süreci boyunca kendini farklı alanlarda geliştirmeyi hedeflemiştir. Fransız Lape Hastanesi’nde eğitim almış ve bu hastanede stajını tamamlamıştır. Bununla birlikte çeşitli eğitim kurumları ve sivil toplum örgütlerinde stajyer olarak KAÇUV’ da (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)- İstanbul-  gönüllü olarak çalışmıştır.

 Daha önce eğitim kurumlarında çalışan Psikolog Tanem BİRCAN, Marmara Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak çalışmalarına devam etmiştir. Ailelere yönelik çeşitli seminerlerde ve son olarak Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Hami Projesi kapsamındaki seminerde konuşmacı olarak yer almıştır.

 Aldığı eğitimler arasında; Çocuk Testleri Eğitimleri -  Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Frankfurter Dikkat Testi,  Bier Cümle Tamamlama, Metropolitan  Okul Olgunluğu Testi, D2 Dikkat Testi, Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler  Testi, Burdon Dikkat Testi, Raven Progressive Matris Testi, Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi, Gessel Gelişim Figürleri Testi, Catell 2-A Zeka Testi, Arzu Listesi, Sınav Kaygısı Ölçeği,Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi,Moxo Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi,Çocuk Resimlerine Klinik Bakış ve Çocuk Çizim Testleri Uygulayıcı Eğitimi,“Bilişsel Davranışçı Terapi” Uygulayıcı Eğitimi,Nefes ve Stres Yönetimi üzerine çeşitli eğitimler bulunmaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Tanem Bircan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Tanem Bircan kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. T Bircan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Tanem Bircan için nasıl randevu alabilirim?

Psk. T Bircan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Tanem Bircan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Tanem Bircan Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Tanem Bircan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Tanem Bircan Psikoloji, ,Aile Danışmanı uzmanıdır. Evlilik terapisi, Dikkat testleri, Bilişsel davranışçı terapi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Metropolitan okul olgunluğu testi, Louisa duss, Çocuk değerlendirme ölçekleri, Cattell 2a zeka testi, Psikoterapi, Aile danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik(Çift) Terapisi, Oyun Terapisi, Psikoterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Tanem Bircan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Tanem Bircan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Tanem Bircan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. T Bircan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Tanem Bircan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. T Bircan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.