Psk. Pelin Özufacık, Ankara, Psikoloji

Psk. Pelin Özufacık

Psikoloji - Ankara

Şizoid Kişilik Bozukluğu, Öfke Kontrol Bozukluğu, Sertleşme Problemi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

ali fuat cebesoy bul.  Gaziantep
sani konukoğlu hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Pelin Özufacık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Pelin Özufacık kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. P Özufacık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Pelin Özufacık için nasıl randevu alabilirim?
Psk. P Özufacık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Pelin Özufacık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Pelin Özufacık sani konukoğlu hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Pelin Özufacık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Pelin Özufacık Psikoloji, uzmanıdır. Benton çizgi yönünü belirleme testi, Süreklilik anksiyete ölçeği, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Kaygı bozuklukları, Metropolitan okul olgunluğu testi alanlarında hizmet veriyor ve Şizoid Kişilik Bozukluğu, Öfke Kontrol Bozukluğu, Sertleşme Problemi, İnme sonrası oluşan konuşma bozukluğu / kaybı, İlişki Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Pelin Özufacık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Pelin Özufacık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Pelin Özufacık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. P Özufacık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Pelin Özufacık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. P Özufacık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.