Psk. Neriman Billur Tikici, Lefkoşa, Psikoloji

Psk. Neriman Billur Tikici

Psikoloji - Lefkoşa

Sinir Hastalığı, Erken Boşalma, Vajinismus (Vajinusmus)

Takvim talep etDeğerlendir

Neriman Billur Tikici Hakkında

Neriman Billur Tikici Kimdir?

Psk. Neriman Billur Tikici, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Neriman Billur Tikici, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Neriman Billur Tikici tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Neriman Billur Tikici kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. N Billur Tikici ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Neriman Billur Tikici için nasıl randevu alabilirim?
Psk. N Billur Tikici şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Neriman Billur Tikici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Neriman Billur Tikici bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Neriman Billur Tikici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Neriman Billur Tikici Psikoloji, uzmanıdır. Eklektik yaklaşım, Koçluk hizmetleri, Süpervizyon, Denver gelişim testi, Draw a person alanlarında hizmet veriyor ve Sinir Hastalığı, Erken Boşalma, Vajinismus (Vajinusmus), Sinir Bozukluğu, Çocuk - Ergen Psikolojisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Neriman Billur Tikici için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Neriman Billur Tikici muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Neriman Billur Tikici hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. N Billur Tikici ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Neriman Billur Tikici hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. N Billur Tikici hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.