Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Psk. Gülsün Bayan, Balıkesir, Psikoloji

Psk. Gülsün Bayan

Psikoloji - Balıkesir

Ruh Sağlığı, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi

Randevu Al 0 (850) 811 39 71Soru Sor

Adres

Gülşah Apt. Kat:2, Plevne Mahallesi, Savaştepe Cd., 10050  Merkez, Balıkesir
Psikolog Gülsün BAYAN

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Gülsün Bayan Kimdir?

Psk, Gülsün Bayan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra 2015 yılında mezun olmuştur.2013 – 2015 yılları arasında, 3-4 yaş çocuklar ve sosyo-ekonomik düzeyi ortalamanın altında olan aileler ile gönüllü olarak çalışmıştır. 2015 yılında, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri bölümü yatılı servis polikliniği ve kliniğinde stajyer psikolog olarak görev almıştır. Lisans eğitimine tamamlamasının ardından Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur önderliğinde yürütülmekte olan Bilişsel-Davranışçı Terapi eğtim grubuna dahil olmuş ve temel psikoterapi eğitimini burada tamamlamasının ardından, Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu eğitimini de almıştır.

Psikometri alanına verdiği önemden dolayı birçok psikolojik test uygulayıcı sertifikasyonuna sahiptir.Çocuk Zeka Testleri,psiko-pedagojik açıdan çocuk resim analizleri uygulayıcısı ve bazı gelişim testleri,GISD-A (Görsel İşitsel Sayı Dizisi Testi), Benton (Görsel Bellek Testi), Peabody ( Resim-Kelime Testi), Amerikan Hiperaktivite Ölçeği, Beier Cümle Tamamlama Testi Form A vb. Yetişkiler ile ilgili olarak, MMPI (Minnesotta Çoklu Kişilik Envanteri), yetişkin zeka testi Catel 3A, Standardize Mini Mental Testi ve Bir Saat Çiz, SCL-90 Beier Cümle Tamamlama Testlerin eğitimini almıştır.

 Mesleki çalışmalarına ise şu an Psikolog Gülsün Bayan Özel Muayenehanesi 'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Ruh Sağlığı
 • Bireysel Terapi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Konuşma Geriliği

Tedaviler

 • Bilişsel davranışçı terapi
 • Çocuk terapisi
 • Yetişkin terapisi
 • Sigarayı bırakmak
 • Psikolojik danışmanlık

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 39 71

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Gülsün Bayan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Psk. Gülsün Bayan ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Gülsün Bayan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 39 71

Psk. Gülsün Bayan için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Gülsün Bayan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psk. Gülsün Bayan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psk. Gülsün Bayan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Gülsün Bayan Psikolog Gülsün BAYAN Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psk. Gülsün Bayan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Gülsün Bayan Psikoloji, uzmanıdır. Bilişsel davranışçı terapi, Çocuk terapisi, Yetişkin terapisi, Sigarayı bırakmak, Psikolojik danışmanlık, Konuşma terapisi, Kişisel gelişim, Kaygı bozuklukları, İlişki terapisi, Evlilik terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik(Çift) Terapisi, Konuşma Geriliği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psk. Gülsün Bayan için muayene ücreti nedir?

Psk. Gülsün Bayan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Gülsün Bayan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Gülsün Bayan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. Gülsün Bayan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.