Psk. Gülsün Bayan

Psikoloji - Balıkesir

Ruh Sağlığı, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Gülşah Apt. ****, Plevne Mahallesi, Savaştepe Cd., 10050  Merkez, Balıkesir
Psikolog Gülsün BAYAN

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülsün Bayan Hakkında

Gülsün Bayan Kimdir?

Psk, Gülsün Bayan, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra 2015 yılında mezun olmuştur.2013 – 2015 yılları arasında, 3-4 yaş çocuklar ve sosyo-ekonomik düzeyi ortalamanın altında olan aileler ile gönüllü olarak çalışmıştır. 2015 yılında, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri bölümü yatılı servis polikliniği ve kliniğinde stajyer psikolog olarak görev almıştır. Lisans eğitimine tamamlamasının ardından Prof.Dr. Mehmet Z. Sungur önderliğinde yürütülmekte olan Bilişsel-Davranışçı Terapi eğtim grubuna dahil olmuş ve temel psikoterapi eğitimini burada tamamlamasının ardından, Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu eğitimini de almıştır.

Psikometri alanına verdiği önemden dolayı birçok psikolojik test uygulayıcı sertifikasyonuna sahiptir.Çocuk Zeka Testleri,psiko-pedagojik açıdan çocuk resim analizleri uygulayıcısı ve bazı gelişim testleri,GISD-A (Görsel İşitsel Sayı Dizisi Testi), Benton (Görsel Bellek Testi), Peabody ( Resim-Kelime Testi), Amerikan Hiperaktivite Ölçeği, Beier Cümle Tamamlama Testi Form A vb. Yetişkiler ile ilgili olarak, MMPI (Minnesotta Çoklu Kişilik Envanteri), yetişkin zeka testi Catel 3A, Standardize Mini Mental Testi ve Bir Saat Çiz, SCL-90 Beier Cümle Tamamlama Testlerin eğitimini almıştır.

 Mesleki çalışmalarına ise şu an Psikolog Gülsün Bayan Özel Muayenehanesi 'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Ruh Sağlığı
  • Bireysel Terapi
  • Çocuk - Ergen Psikolojisi
  • Evlilik(Çift) Terapisi
  • Konuşma Terapisi

Gülsün Bayan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gülsün Hanımla sağladığınız görüşme boyunca hissettiğiniz şey iç sesiniz ve benliğiniz arasındaki bağı kurma yüzleşme,sorgulama,kabul etme ve farketmediğiniz noktaları güvenle korkmadan hayatınıza geçirebilecek güce sahip olduğunuz hissi.Bir psikologdan çok daha fazlası.İyiki var 🎈 26-06-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Gülsün Bayan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Gülsün Bayan kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. G Bayan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Gülsün Bayan için nasıl randevu alabilirim?
Psk. G Bayan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Gülsün Bayan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Gülsün Bayan Psikolog Gülsün BAYAN bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Gülsün Bayan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Gülsün Bayan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Evlilik(Çift) Terapisi, Konuşma Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Gülsün Bayan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Gülsün Bayan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Gülsün Bayan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. G Bayan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Gülsün Bayan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. G Bayan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.