Psk. Dan. Eyüp Genç, Konya, Psikoloji

Psk. Dan. Eyüp Genç

Psikoloji - Konya

Evlilik Problemleri, Öfke Kontrol Bozukluğu, Somatoform Bozukluk

Takvim talep etDeğerlendir

Psikologun Adresi

DUMLUPINAR MAH. NADİR SOK. NO:1 SELÇUKLU  Selçuklu, Konya
YEDİVEREN ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Dan. Eyüp Genç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Dan. Eyüp Genç kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. Dan. E Genç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Dan. Eyüp Genç için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Dan. E Genç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Dan. Eyüp Genç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Dan. Eyüp Genç YEDİVEREN ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Dan. Eyüp Genç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Dan. Eyüp Genç Psikoloji, uzmanıdır. Çocuklarda uyku problemleri, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Duygu odaklı terapi (eft), Bilişsel davranışçı terapi, Çocuklarda yeme problemleri alanlarında hizmet veriyor ve Evlilik Problemleri, Öfke Kontrol Bozukluğu, Somatoform Bozukluk, Okul Başarısızlığı, Unutkanlık hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Dan. Eyüp Genç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Dan. Eyüp Genç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Eyüp Genç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. Dan. E Genç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Dan. Eyüp Genç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Dan. E Genç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.