Psk. Candan Kurt, Kocaeli, Psikoloji

Psk. Candan Kurt

Psikoloji - Kocaeli

Oyun Terapisi, Asperger Bozukluğu - otizm, Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No :10  İzmit, Kocaeli
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Candan Kurt Kimdir?

Lisans eğitimini Doğuş Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünde tamamlamış ve ardından yine Doğuş Üniversitesinde uzmanlık eğitimine başlamıştır. Eğitim hayatı devam ederken hem bilimsel gelişmeleri yakından takip etmek hemde bilimsel çalışmalara katkı sunmak amacıyla araştırma görevlisi olarak yer almıştır. Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Tıp Fakültesi yatan hasta kliniğinde staj eğitimlerini tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Klinik Alanda Kariyer Gelişim Programına katılarak, alan çalışmalarında kendisini geliştirmiştir. 2018 yılı içerisinde özel bir özel eğitim merkezinde Psikolog olarak ilk görevine başlamıştır. Klinik alanda kendisini geliştirmek adına, oyun terapisi, masal terapisi, bilişsel davranışçı terapi, kısa süreli çözüm odaklı terapi, psikoterapi odasında klinik görüşmenin incelikleri, çocuk ve erişkin psikopatolojisini test ve ölçeklerle değerlendirme alanlarında hem teorik hemdesupervizyon eğitimlerini tamamlamıştır. Çocuklarda uygulanabilecek testler üzerine uzmanlığı vardır. Bunların yanı sıra seminer ve sempozyumlara katılarak bilimsel gelişmeleri yakından takip etmektedir. 2019 yılı itibariyle Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi’nde, çocuk, ergen ve yetişkin danışanlarına hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

su..er

Candan hanıma 3 yaşındaki oğlumuzun öfke problemleri üzerine başvurduk. Daha kapıdan bizi karşıladığı andan itibaren güleryüzüyle ve her sorumuza titizlikle verdiği cevaplarla bizi kendisine haran bıraktı. Seanslarımız devam ediyor ve bizde evde onun bize söylediği herşeyi uyguluyoruz. Oğlumla sakince geçirdiğimizin günlerin mimarı kendisi. Kendisini çok seviyoruz ve çok teşekkür ediyoruz. 13-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Candan Kurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Candan Kurt kimdir , telefon numarası nedir?

Psk. C Kurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Candan Kurt için nasıl randevu alabilirim?

Psk. C Kurt şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Candan Kurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Candan Kurt Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Candan Kurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Candan Kurt Psikoloji, uzmanıdır. Bilişsel davranışçı terapi, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Çocuk ve ergen terapisi, Dikkat testleri, Oyun terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Oyun Terapisi, Asperger Bozukluğu - otizm, Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri, Bebek Gelişimi, Bilişsel Davranışçı Terapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Candan Kurt için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Candan Kurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Candan Kurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Psk. C Kurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Candan Kurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psk. C Kurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.