Psk. Batuhan Küçükserat

Psikoloji - Muğla, İstanbul
5.0

Acılı-ağrılı birleşme, Agorafobi, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni)

5.0

“Benim evliliğim ile alakalı sorunlarım vardı, buna bağlı öfke sorunum oluşuyordu ama Batuhan hocanın...” Devamı

Fethiye devlet hastanesi
Fethiye/Muğla
Ataşehir/İstanbul

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Acılı-ağrılı birleşme Agorafobi Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Aile Danışmanlığı Aile İçi İletişim Sorunları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DG
Doğ*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Fethiye devlet hastanesi

Benim evliliğim ile alakalı sorunlarım vardı, buna bağlı öfke sorunum oluşuyordu ama Batuhan hocanın yardımları ve samimi cana yakın uslubuyla sorunlarımı çözebildim 2 ay kadar bi süre devam etti seanslarımız. Seansın başlarına göre, daha güçlü, daha kararlı ve daha güvende hissediyorum ve bu beni çok mutlu ediyor kendimi sevmeye başladım... çok cana yakın ve arkadaşça bi yaklaşımı var doğrularını ve yanlışlarını seni yargılamadan olması gerektiği gibi anlaşılır bir şekilde anlatıyor.. Kesinlikle Batuhan hocayı herkese tavsiye ediyorum…

İA
İbr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Öncelikle Batuhan beyin çok naif, anlayışlı, işini çok iyi bilen ve en rahat terapi alabileceğiniz psk. Olduğunu belirtmek istiyorum. Kendisi ile armut uygulaması üzerinden tanışıp terapi almaya başladım. Kesinlikle işinin en iyisi diyebilirim. Bir çok kez Şahsımdan kaynaklı terpai aksamaları yaşasak bile kendisi mutlaka aksaklığı tolere edecek şekilde bana zaman ayırdı. Kendisi ile yaptığımız görüşmeler sonucunda hayatım tamamen değişti. Benim için yaptıklarını bütün danışmanlarına yapacağına eminim. Her ne konuda olursa olsun kendisi ile yaptığınız görüşmede hayatınızın değişeceğine eminim. En zor olanı bile kendisi ile çözüp mutlu olacaksınız. Bana yaptığı katkılardan dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

SG
Sev*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Batuhan beyle seanslara başladığımızda hayatımın önemli kararlar aldığım bir dönemindeydim. Kendisiyle konuşmak sohbet etmek bana çok yardımcı ve faydalı oldu. Kendimle barışmamı ve daha ileriye gitmem için içimde bulunan gücü fark etmemi sağladı. İşinde çok başarılı profesyonel bir psikolog. Tarafsız bir şekilde danışanını dinleyerek özveriyle yardımcı olmak isteyen birisi. Akademik kariyer olarak da kişisel olarak da kendisini çok geliştirmiş bir insan. Danışanına güleryüzle yaklaşıyor.

GB
Giz*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Batuhan Bey’in desteğine başvurmayı, yaptığım araştırmalar neticesinde karar verdim. Bir aile terapisi idi aslında başvuru sebebim. Boşanma süreci içerisinde iken üstelik. Eşim ile şu an harika bir evliliğimiz var. (Hep vardı aslında.) Fakat aslen benim ihtiyacım olan şey, profesyonel bir destek ve hapsolduğum dar açıdan çıkıp bambaşka bir bakış açısı imiş. Tarafından öyle güzel ve net bir analiz ile sarsıldım ki... Her şey yerli yerine oturdu. Terapi bittiğinde yerimde bir süre hala otururken hayatımdaki her şeyin takır takır yerine oturuşunu hissediyordum. Hala kıymetini bilir ve yaşarım o söyleminin. Burada uzun uzadıya çok şey yazarak vakit almak istemem. O nedenle net biçimde ifade edeceğim. Batuhan bey doğru tercihtir. Ve hayatınızın desteğe ihtiyacı olduğu dönemleri asla göz ardı etmemelisiniz.

TK
Tuğ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Aile geçimsizliğinden dolayı araştırmalarım ve tavsiye edilmesi üzerine görüşme sağladık. 7 seans danışmanlık hizmeti aldık. Boşanma aşamasında olduğumuz bu süreçten Batuhan Bey'in desteği ile vazgeçtik. İletişimimizin daha da iyi olmasına yardımcı oldu. Batuhan Bey gayet sakin bir uzman. Kendisine bu süreçte verdiği destek için çok teşekkür ederiz.

NT
Ner*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Batuhan Beyle ilişkimde yaşadığım sorunlar nedeniyle görüştüm. Terapi esnasında her ne kadar tavsiye istesem de vermedi.İlk başlarda aklımda çok soru işareti olmuştu. Tamamen benim kararlarımı etkilemeden kendi yolumu bulmamı sağladı. Bu yüzden kendime olan suçlamalarım ve olumsuz düşüncelerim ile baş etmeyi öğrendim.Şu an yolumuz kesiştiği için son derece memnunum. Mesleğini severek ve iş olarak görmeden yaptığına inanıyorum.İlişkiler konusunda sorun yaşayanlara tavsiye edebilirim.Teşekkürler.

ST
Sen*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Eşimle boşanma noktasındaydık. Her seansımıza giderken bir sorunumuz vardı ama her gidişimizde çözümünü bularak çıktık. Aldığımız karar evliliğimize devam etmek oldu ama bu sefer daha farkında, bilinçliyiz. Ben ve eşim çok memnun kaldık. Tavsiye ediyorum. Çok tesekkur ederiz

Sık Sorulan Sorular

Psk. Batuhan Küçükserat ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Batuhan Küçükserat için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Batuhan Küçükserat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Batuhan Küçükserat Fethiye devlet hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Batuhan Küçükserat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Batuhan Küçükserat Psikoloji uzmanıdır. Acılı-ağrılı birleşme, Agorafobi, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube