Psikoterapist Güldane Kavgacı

Psikoloji - İstanbul
5.0

Çift Terapisi, Aile ve Çift Terapisi, İlişkinin Aşka Programlanması

“Uzun zamandır eşimle çözemediğimiz ve artık umudumuzun tükenmeye başlaması ile boşanma fikrini yaşad...” Devamı

Psikoterapist Güldane Kavgacı

     Güldane  Kavgacı, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünden mevzun oldu. Yakındoğu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enntitüsü’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesinden 300 saati teorik, 150 saati uygulamalı 450 saatlik aile danışmanlığı eğitimini aldı. İstanbul Aile Ve Evlilik Terapileri Derneğinden 500 saatlik Aile Ve Çift Terapsi Eğitimi Sertifika Programını tamamladı.

      Sırasıyla 1985-1988 yılları arasında Sağlık bakanlığı Ankara Doktor Zekai Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi; 1989-1992 yıllarıarasında İzmir Tepecik Göğüs Hastalıkları Hastanesinde; 1992-1994 yılları arasında İstanbul Siyami Ersek Kalp Ve Damar Hastalıkları Hastanesi; 1994-2011 yııları arasında İstanbul Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde aileler,ergenler ve çocuklarla çalıştıktan sora 2011 yılında emekli oldu.

       2011 yılında istanbul Sentez Aile Evlilik Ve Cinsel Danışmanlık Merkezini kurdu. Halen bu merkezde cinsel terapi danışmanlığı, evlilik ve çift danışmanlığı, aile ve çift terapisi ve bireysel terapi üzerine danışanlarına  hizmeti vermeye devam ediyor. Uzun yıllara dayanan mesleki tecrübesinden damıttığı deneyimleri ile yüzlerce vaka yöneterek danışanlarına huzurlu aile, mutlu evlilik ve sağlıklı cinsel yaşam için reherlık etti. Cinsel terapi ve danışmanlık, aile ve evlilik danışmanlığı, çift ve ilişki terapisi ağırlıklı olarak çalıştığı ilgi alanlarıdır. Güldane ışık kavgacı evli ve iki tıp doktoru annesidir.

    Halen kendi merkezinde evlilik ve çift terapisi, aile terapisi, cinsel terapi ve vajinismus başta olamak üzere erken boşalma, sertleşme sorunu, cinsel isteksizlik, uyarılma ve orgazım bozukluğu (anorgazmi) agrılı cinsel ilişki (diparoni)sorunlarında danışanlarına danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir

İlgi Alanları: aile ve evlilik danışmanlığı, evlilik ( çift) terapisi, boşanma travması, aile içi iletişim sorunları, evlilik öncesi danışmanlık, evlenme korkusu, cinsel terapi, ağrılı cinsel ilişki( disparoni) boşanma oriyantasyonu ve evlilik krizleri, aile terapisi, vajinismus tedavisi, eş secimi, cinsel danışmanlık, kadın erkek cinselliği, cinsel işlev bozuklukları, çift terapisi, aile ve çift terapisi, evlilik ve çift danışmanlığı, ilişkilerde sadakatsizlik/ aldatma, evlilik ve cinsel sorunlar, yas danışmanlığı, öke terapisi, kıskaçlık terapisi, bireysel terapi/ yetişkin psikoterapisi, ,cinsel isteksizlik, vajinismus/vajinusmus, ilişki terapisi, erken boşalma, sertleşme sorunu, orgazm bozukluğu(anargazmi), Psikolojik travmalar.

Güldane Kavgacı’nın Aldığı Egitimler Ve Sertifikalar

 • Lisans eğitimi Hacetepe Üniversitesi.
 • Kilinik psikoloji yüsek lisans eğitimi Yakın Doğu Üniversitesi.
 • Aile danışanmlığı eğitimi Yıldız Teknik Üniversitesi.
 • Aile ve çift terapisi eğitimi (2007-2012): Aile Ve Evlilik Terapileri Derneği (AETD).
 • Cinsel terapi eğitimi (2008-2011): Cinsel Sağlık Entitüsü Derneği (CİSED).
 • Sistemik aile terapisi eğitimi(2007-2009): Çocuk Ruh Sağlığı Derneği (ÇAREDER).
 • Temel ve ileri hipnoz eğitimi(2010): omni Hipnoz Akademisi.
 • Transaksiyonel Analiz eğitimi TA 101, TA 102 (2008):Ttranksaksiyonel Analiz Derneği.
 • Denver Gelişimsel Tarama Testi uygulamalı eğitimi (2013): Çocuk Noralejisi Derneği.
 • Çocuk ve kadına yönelik aile içi şiddetle mücadele eğitiçi eğitimi (2009):TC. Sağlık Bakanlığı.
 • Cinsellik Ve Cinsel Tedaviler 1.modul eğitimi (2007):Cinsel Eğitim Tedavi Ve Araştırma Derneği (CETAD).
 • Depreyon ve intiharı önleme (1999): TC. Sağlık Bakanlığı Ruh Sağlığı Şubesi.

Agri,kaygi

Hocam merhaba 23 yaşındayım bundan 10 ay önce ağrılarım başladı,önce ayaklarımda başladı sonra tüm vücuduma yayıldı,yanma,batma,karıncalanma,zonklayıcı,bıçak saplanır gibi ağrı,spazmlar yaşadım.Bütün branşlara gittim,mr,röntgen,emg,doppler çektirdim,en sonda psikolojik dendi.Kan tahlillerim de temizdi.Romatolojik testler de yaptırdım.Hocam Fibromiyalji tarzı bir şey yaşıyorum sanırım.Ayağımdaki ağrılar şu anda biraz azaldı ama şu an da sırtımda ve kollarımda yoğunlaşmış durumda.Gittiğim ftr dokt...

Daha Fazla
Psikoterapist Güldane Kavgacı

Psikoterapist Güldane Kavgacı tarafından cevaplandı

merhaba Sena hanım, fiziksel bir neden bulunamadığına göre bir psikatriste gidip bir değerlendirme a... Cevabı görmek için tıkla.

20 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

İletişim online randevu

Merhaba Güldane hanım, daha önce mesajlaşmıştık, rica etsem telefon numaranızı tekrar yazabilir misiniz sağlıklı iletişim kurabilmek için, teşekkür ederim.

Psikoterapist Güldane Kavgacı

Psikoterapist Güldane Kavgacı tarafından cevaplandı

Merhaba ebru hanım, telefon numarasını istemişsiniz. 0216 550 40 03 _0530 606 89 04 iyi dilerim çalı... Cevabı görmek için tıkla.

13 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Online danışmanlık

Merhaba Güldane Hanım, 16 Ekim için online danışmanlık randevusu aldım sizden, herhangi bir onay emaili gelmediği için emin olmak istedim. Ayrıca çift terapisi için danışmanlık ücretini öğrenebilir miyim? Teşekkürler Ebru Erdoğan Varol

Psikoterapist Güldane Kavgacı

Psikoterapist Güldane Kavgacı tarafından cevaplandı

merhaba Ebru hanım, 16 ekim saat saat 10 da doktor stesi üzerinde randevunuz oluşturulmuş. ancak biz... Cevabı görmek için tıkla.

10 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi
Caferağa Mh. Miralay Nazım Sokak No: 12 D.6, 34200 Bahariye Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

     Güldane  Kavgacı, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünden mevzun oldu. Yakındoğu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enntitüsü’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesinden 300 saati teorik, 150 saati uygulamalı 450 saatlik aile danışmanlığı eğitimini aldı. İstanbul Aile Ve Evlilik Terapileri Derneğinden 500 saatlik Aile Ve Çift Terapsi Eğitimi Sertifika Programını tamamladı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1984
Deneyim: 38 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Çift Terapisi Aile ve Çift Terapisi İlişkinin Aşka Programlanması İlişkilerde Kültürel Farklılıklar İkili İlişkiler Devamı

Deneyimler

Sentez Aile Evlilik Ve Çocuk Dnışma Merkezi (2011 - 2020)
İstanbul Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hsatanesi (1994 - 2011)
İstanbul Siyami Ersek Kalp Ve Damar Hastalıkları Hastanesi (1992 - 1994)
İzmir Tepecik Göğus Hastalıkları Hastanesi (1990 - 1992)
Ankara Büyük doğum Evi (1984 - 1989)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 83

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YG
Yas*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Uzun zamandır eşimle çözemediğimiz ve artık umudumuzun tükenmeye başlaması ile boşanma fikrini yaşadığımız bu süreçte tek çözümü son bir kez çift ve aile terapisine başvurmak olduğuna karar vererek ilişkimize bir şans daha tanıdık ve araştırarak Güldane Kavgacı hocamıza ulaştık, iyiki kendisini tanımışız. Bize inanılmaz bir destek verdi, bizim göremediğimiz farkında olmadığımız şeyleri görmemize yardımcı oldu. 2. 3. Seanstan itibaren kopmak üzere olan ilişkimiz ve ailemiz tekrar sayesinde düzene girdi, artık iletişim kurabilen ve birbirimizi anlayan birer eş olmamıza yardımcı oldu, Güldane hocamızın samimi ve doğru tespitleri sayesinde çok olumlu yol aldık, iyi ki tanımışız, bu süreçte yolumuza ışık olduğu için Güldane Kavgacı hocamıza çooook teşekkür ederiz. İyi ki varsınız... A. G ve Y. G

MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Merhaba Sorunun ne olduğunu anlamadan bir buçuk sene evliliğin ardından doktor doktor dolaşıp nihayet güldane hocamı bulduk. İşini çok ciddiye alan son derece bilgili ve öğretici bir tedavi süreci geçirdik. Eğer dediklerini uygularsanız mutlaka sonuc olumlu olucaktır. Bu tedavide eş desteğinin önemini çok iyi anladım mutlaka eşinizle birlikte gidin hocam verdiğiniz bilgiler ve eğitimler için çok teşekkür ederiz.

MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Merhaba sorunun ne olduğunu anlamadan bir buçuk sene evliliğin ardından doktor doktor dolaşıp nihayet güldane hocamı bulduk. İşini çok ciddiye alan son derece bilgili ve öğretici bir tedavi süreci geçirdik. Eğer dediklerini uygularsanız mutlaka sonuc olumlu olucaktır. Bu tedavide eş desteğinin önemini çok iyi anladım mutlaka eşinizle birlikte gidin hocam verdiğiniz bilgiler ve eğitimler için çok teşekkür ederiz.

MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi

Merhaba sorunun ne olduğunu anlamadan bir buçuk sene evliliğin ardından doktor doktor dolaşıp nihayet güldane hocamı bulduk. İşini çok ciddiye alan son derece bilgili ve öğretici bir tedavi süreci geçirdik. Eğer dediklerini uygularsanız mutlaka sonuc olumlu olucaktır. Bu tedavide eş desteğinin önemini çok iyi anladım mutlaka eşinizle birlikte gidin hocam verdiğiniz bilgiler ve eğitimler için çok teşekkür ederiz.

nb
Nih*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

merhabalar, yaklaşık 5 senedir vajinismus problemi yaşıyordum. erkek arkadaşımın da desteği ile bu konuda destek almaya karar verdik ve Güldane Hanım ile vajinismus tedavisine başladık. verdiği birbirinden eğlenceli ve öğretici ödevlerle 8 seans süren psikolojik yardımın sonunda acısız, ağrısız ve keyif alarak cinsel ilişki yaşayabilir duruma geldim. ilk seanslarda bunu yaşayacağımı söylemişti ama inanamıştım. nasıl acısız olabilir ki diye. :) oluyormuş. kendisine tüm destekleri için çok teşekkür ediyorum. çok minnettarım. kendisini gönülden tavsiye ediyorum.

Sen*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Merhaba ben 9 sene boyunca vajinismus ile mücadele ettim ve uzun, yıpratıcı bir zamandan sonra artık vazgeçtim dediğim ama vazgeçmek de istemediğim bir dönemde Cinsel Terapist Güldane Kavgacı hocam ile tanıştım, kendisi beni en başından beri başarabileceğime ve vajinismus ile beraber olup olabilecek tüm cinsel sorunları da kökten çözeceğine inandırdı, verdiği ödevleri aksatmadan yaptım ve 8 seans gibi bir sürede hastalığımdan kurtuldum, Güldane hocamın sayesinde yıllardır yaşadığım korkunun, üzüntünün, duygusal çökkünlüğümün bitişi gerçekleşti, o kadar mutluyum ki, sayesinde bütün algım değişti, bedenime bakışım yenilendi, cinsel isteğim kesinlikle arttı yani tam da Güldane hocamın dediği gibi oldu herşey kökten çözülmüş oldu, kendisine minnettarım.

SD
SEB*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Merhaba. Yaklaşık 9 ay önce eşimle aramızda yaşadığımız cinsel isteksizlik ve evlilik problemlerimizi çözmeye karar verdik ve internet üzerinden Cinsel Terapist araştırmalarımız başladı. Cinsel Terapistimiz Güldane KAVGACI Hanım'a bu araştırmalarımız sonucu ulaştık. 5 yıllık evliliğimiz boyunca yaşadığımız sorunlarımızı çözmek için çıktığımız bu yolda her zaman yanımızda ve her zaman destekçimiz oldu. Terapi süremiz boyunca zaman zaman umudumuzu kaybetme noktasına gelsek de Güldane Hanım asla vezgeçmedi ve bizi de problemlerimizin çözüleceğine inandırarak pes etmememizi sağladı. Verdiği ödevler ve terapi esnasında ilettiği değerli bilgilerle bir çok konuda farkındalık kazandık. Şuan onun sayesinde mutlu bir birlikteliğimiz ve temeli sağlam atılmış bir cinsel hayatımız var diyebilirim , Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Her bir danışanı için verdiği emek ve gayreti için kendisine saygım , sevgim sonsuz. İyi Ki tanımışız, hayatımıza kattığı değer çok büyük. Dilerim evlilik problemi veya cinsel sorunları olan tüm çiftlerimizin Güldane KAVGACI hanım ile yolları kesişir. Ne büyük şans :)

MG
Meh*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Selamlar herkese, Burada aslında hangi yaşta olursa olsun öncelikle ben bir erkek olarak erkeklere, daha sonra tabikide bayanlara seslenmek istiyorum. 5,5 yıldır evliyiz ve bu süreçte cinsel hayat ile alakalı doğru bildiğimiz ne kadar doğru varsa neredeyse tamamının yanlış olduğunu Güldane hanım ile tanışınca fark ettik. Buraya samimi duygularımı yazmak istiyorum Güldane Hanıma da belirttim, eşimde ciddi anlamda isteksizlik ve çocukluktan gelen birçok piskolojik problemler bulunmaktaydı, ilk seansın sonun da ben hiçbir şekilde sonuç alamayacağımızı düşünüyordum açıkçası ama Güldane hanımın öyle emin ve yerine göre esprili güçlü bir duruşu varki sizi oraya bağlıyor:))) Haftadan haftaya ( birçok problemden dolayı) ilerlemeler bir inip bir çıkıyordu, çok pes etme aşamasına geldik çok kavga ettik ama esas işte burada pes etmemenizi tavsiye ediyorum ki Güldane hoca da ki netlik ve pozitif inadı görünce sizde anlıycaksınız :))) Arkadaşlar gerçekten vakit kaybetmeyin, kadın veya erkek ne tür cinsellik beya piskolojik probleminiz varsa Güldane hocaya başvurun derim... Bunu deme sebebim kalitesiz ve kavga dolu geçen her gününüz o kadar kıymetliymişki onu anlıycaksınız... Evde dargın dolaşmalara, özgüvensiz yaşama şekline son verin dedim bu cümlelerin sonun da ne demek istediğimi anlıyorsunuz bence... Güldane hocam çok teşekkürler Sürekli kontakta olacağımızı belirtmek isterim:) Herkese şimdiden geçmiş olsun

MU
M U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Allah razı olsun. Severek evlendigim eşimin 10 yıldır vajinusmus hastalığı yüzünden utanıyor ve kimseye açıklamıyorduk.Ben sinir hastası oda benden korkar hale gelmisti. Bir kaç kez başka terapistlerden randevu almama rağmen bir şekilde beni atlattı kandırdı. Tam boşanmayı kafama koymuştum ki . Güldane hocamın tv kanallarına konuk olduğu videoları gördüm. Eşimi kolundan tutup zorla muayenesine göturdum. Hoca beni gördüğünde seninde tedaviye ihtiyacın var demişti. Allah binlerce kez razı olsun. Ikimizi de tedavi etti. Şuan çok mutlu bir evliliğimiz ve cinsel hayatımız var. Tüm çiftlere tavsiyem utanmayın sıkılmayın mutlaka . Güldane hoca gibi değerli insanları bulun. Derdi veren Allah dermanı da vermiş. Yeterki pes etmeyin hayatınızı daha güzel yapın içinize kapanıp karanlığa ve yalana gomulmeyin.

EK
E. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Görünmez bir yaranızı kim görebilir de bu yarayı kim iyileştirebilir ki! Çok kıymetli hocam Güldane Kavgacı. Kendisine 2016 yılında eşimle birlikte yaşadığımız sorunlar nedeniyle başvurmuştuk. İlişkimiz neredeyse kopma noktasına gelmiş, kendimizi çıkmazda hissediyor ve bize hiç kimse yardım edemez düşüncesi içerisinde savrulup dururken aldığımız 5-6 seans terapi sonunda hem birbirimizi anlamamız kolaylaştı, hem ilişkimiz daha da güçlendi hem de, bize verdiği o güç ve her şeyin yoluna girmesi sonucunda, düzene giren hayatımız sayesinde; yarım bıraktığım eğitim hayatımı tamamlama ve 2 çocuk annesi olarak üniversiteden 2. olarak mezun olma fırsatı yakaladım. Ruhumuzdaki yarayı görüp tam da her şey bitti derken hayatımıza dokunarak bizi yeniden canlandırıp hayatımıza dokunduğunuz, ilişkimizi güçlendirmede yeniden güven inşa etmemize yardımcı olup kaybettiğimiz yolumuzu bulmamızı sağladığınız ve eğitim hayatıma katkılarınızdan dolayı siz kıymetli hocama çok teşekkür ederiz. Güldane hocama gittiniz de daha ilk seansta önüne döktüğünüz bir kamyon yıkıntı arasından bile sizdeki gerçek sorunu adeta bir cımbızla tereyağından kıl çeker gibi alır ve önünüze çözümüyle birlikte koyar. Tecrübesi ve bilgisine güvendiğim tavsiye edeceğim çok nadir bir uzmandır. Derdinize çare bulmak istiyorsanız harekete geçmek için geç kalmayın. Bu yorumu okuyan herkese sağlık günler dilerim. Güldane hocama sevgi ve saygılarımla...

Sık Sorulan Sorular

Psikoterapist Güldane Kavgacı ile nasıl iletişime geçerim?

Psikoterapist Güldane Kavgacı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psikoterapist Güldane Kavgacı için nasıl randevu alabilirim?

Psikoterapist Güldane Kavgacı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333883

Psikoterapist Güldane Kavgacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psikoterapist Güldane Kavgacı Sentez Aile Evlilik ve Çocuk Danışma Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psikoterapist Güldane Kavgacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psikoterapist Güldane Kavgacı Psikoloji uzmanıdır. Çift Terapisi, Aile ve Çift Terapisi, İlişkinin Aşka Programlanması alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube