Uzm. Psk.

Aylin AYDEMİR

Psikoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: EMDR Terapisi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yas (Matem), Denver gelişim testi, Rorschach, Cat... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

47 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kızımla anlasamıyorum

  16 yasindaki kizimla anlasamiyoruz sosyal medya hes. arkadaslari ozellikle escinsellik uzerine videolar gonderiyor ve kufurlu konusmalari oluyor.dini konularda devamli kafasi karisik hep mutsuz depresif kendine jilet atiyor arkadaslariyla asosyal devamli kulakligi kulaginda ve kilise muzikleri dinli... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Aylin AYDEMİR

  Uzm. Psk. Aylin AYDEMİR

  Merhaba, öncelikle kızınızla ciddi bir iletişim probleminiz olduğunu anlıyorum bu yazdıklarınızdan. ergenlik dönemindeki gençlerin aileleri ile bir takım uyuşmazlıkları farklılıkları olması oldukça sık görülen bir durumdur. ancak kendisine ve çevresine zarar vermesi konusunun daha ciddi şekilde değ... Cevabı gör

 • Pensi boyum

  Merhaba aylin hanim ben daha yeni 15 yasina girdim ve penisim normalde 6 cm ereksiyonsa 11.5 cm bu uzar mi uzarsada ne kadar

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Psk. Aylin AYDEMİR

  Uzm. Psk. Aylin AYDEMİR

  Merhaba , bu sorunuzla ilgili bir üroloji uzmanın size daha çok yardımcı olabileceğini düşünmekteyim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Aylin AYDEMİR Kimdir?

Psikolog Aylin Aydemir Türkoğlu 2005 yılında Yakındoğu Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Gönüllü danışman olarak Lisans eğitimi sırasında Otistik Çocuklar Vakfı'nda görev almıştır. Yine lisans eğitimi sırasında Ege Üniversitesi Psikiyatri Servisinde Doç. Dr. Azmi Varan süpervizörlüğünde staj yapmış ve klinik araştırmalarda görev almıştır.

Psikolog Türkoğlu, Gelişim Psikolojisi Yüksek Lisansını Maltepe Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Bu eğitimi boyunca obezite ve depresyon üzerine çalışmıştır.    

2011 yılında ülkemizde gerçekleşmiş olan Van depremi ardından Aile ve Sosyal Politikalar  Bakanlığı tarafından İstanbuldaki misafirhanellerde yerleştirilen depremzedeler ile 1 yıl süre travma sonrası stres bozukluğu üzerine çalışmalar yapmıstır. 

Aylin Aydemir Türkoğlu’nun özel ilgi alanları arasında; EMDR terapisi/travma, bunun yanı sıra aile ve çiftler ile stratejik aile terapisi, yine çocuklara yönelik EMDR terapisi ve/veya Superhero terapi ve davranış geliştirmeye yönelik danışmanlık yer almaktadır.

Halen American Psychology Association üyesi olan Psk. Türkoğlu, ulusal ve uluslararası konferasnlara katılarak alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir.   

Yetişkin ve çocuklara yönelik eğitim ve akademik çalışmalar yapan Psk. Türkoğlu; özel kliniğinde hastalarına hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.  

 

Diploma aldığı kurum

 • Diğer

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Psk. Aylin AYDEMİR tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.