Prof. Dr. Zeki Tunç, İstanbul, Göz Hastalıkları

Prof. Dr. Zeki Tunç

Göz Hastalıkları - İstanbul

Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu), Excimer Laser, Glokom

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Büyükdere Cad.Torun Center Garden Office No.74/A  Şişli, İstanbul
Laser Fako Göz Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Zeki Tunç Hakkında

Zeki Tunç Kimdir?

Doç Dr. Zeki TUNÇ, 1 Ocak 1961 tarihinde Düzce'de doğmuştur. 1979 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakülte'sinde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1988 yılında ise Pierre et Marie Curie Üniversitesi PARIS Vl'da Oftalmoloji İhtisasına başlamış, Necker ve Laennec Tıp Fakültesi hastaneleri ve Centre National d'Ophtalmologie des Quinze Vingts PARIS'de asistan olarak görev yapmıştır. Asistanlık dönemindeki başarıları nedeniye PARIS XII Üniversitesi'nde "Chef de Clinique" olarak Refraktif Cerrahi (miyopi, hipermetropi ve astigmatizma tedavisi) Sorumlusu sıfatıyla görev yapmıştır.

Fransadaki Laser Eximer tedavisinin öncülerinden biri olan ve  orbito-palpebral cerrahi formasyonuna sahip olan Doç Dr. Zeki TUNÇ, bu konuda kendi adıyla anılan "Skleral Otogref ile Eviserasyon Tekniği'ni" tanımlamış ve bu tekniğin dünya oftalmoloji literatüründe yer almasını sağlamıştır. Ayrıca bu yeni eviserasyon tekniği otoriteler tarafından onaylanmış ve 1997 yılında Fransa'da Orbito-Palpebral Cerrahi yüksek ihtisas tezi olarak hazırlanmıştır. 

1995 yılında Fransa'da damlayla dikişsiz Fakoemülsifikasyon katarakt operasyonlarına başlayan ilk cerrahlardan olan Doç Dr. Zeki TUNÇ, 1997 yılında Paris'teki çalışmalarını sürdürüdüğü sırada Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi Göz Servisini kurması teklif edilmiş ve bunun üzerine Türkiye'ye dönmüştür. 1997 yılında da Fakoemülsifikasyon tekniğini Topikal anestezisiyle (iğnesiz damlayla anestezi) Türkiye'de bütün hastalarına uygulayan ilk doktor olmuştur. 

Katarakt ve Refraktif Cerrahisi'nde bütün gelişmeleri yakından takip etmekte olan Doç Dr. Zeki TUNÇ, Türk Oftalmoloji Derneği, Societe Française D'Ophtalmologie, American Academy of Ophthalmology, European Society of Cataract and Refractive Surgeon, American Society of Cataract and Refractive gibi mesleki kuruluşlara üyedir. Ayrıca, Katarakt ve Refraktif cerrahilerine yaptığı katkıları nedeniyle Türk Oftalmoloji Derneği Katarakt ve Refraktif Birimi aktif üyesi ve Fransız Oftalmoloji Derneği tarafından Türk Delegesi olarak seçilmiştir.

2012 yılında Doçent Doktor unvanı almış olan Doç Dr. Zeki TUNÇ, Şişli'de hizmet veren Laser Fako Göz Kliniği'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Zeki Tunç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Zeki Tunç kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Z Tunç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Zeki Tunç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Z Tunç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Zeki Tunç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Zeki Tunç Laser Fako Göz Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Zeki Tunç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Zeki Tunç Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Katarakt ameliyatı, Tıbbi retina, Retina cerrahisi, Sarı nokta hastalığı (Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu), Göz çevresi estetiği, Blefarospazm tedavisi, Botulinum toksini enjeksiyonu, Vitrektomi, Multifokal göz içi lensleri, Dolgu uygulamaları alanlarında hizmet veriyor ve Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu), Excimer Laser, Glokom, Mikrovasküler Oklüzyon, Lazer Termal Keratoplasti (Ltk) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Zeki Tunç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Zeki Tunç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Zeki Tunç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Z Tunç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Zeki Tunç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Z Tunç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.