Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu, İstanbul, Göğüs Cerrahisi

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Mediasten Hastalıkları, Akciğer Nakli, Multiple Myeloma

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

TEM Avrupa Otoyolu, Göztepe çıkışı No:1 Bağcılar / İstanbul  Bağcılar, İstanbul
Medipol Üniversitesi Tıp Fakultesi, Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Zeki Günlüoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeki Günlüoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. Z Günlüoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Z Günlüoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu Medipol Üniversitesi Tıp Fakultesi, Medipol Mega Hastaneler Kompleksi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Plevral sıvı aspirasyonu, Akciğer ve plevra biyopsisi, Robot destekli torasik prosedürler, Meme mr'ı, Cea(karsinoembriyonik antijen) alanlarında hizmet veriyor ve Mediasten Hastalıkları, Akciğer Nakli, Multiple Myeloma, Timus Hastalıkları, Göğüs Estetiği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. Z Günlüoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Zeki Günlüoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. Z Günlüoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.