Prof. Dr. Yusuf Kibar

Üroloji - Ankara
5.0

Robotik Cerrahi, Perkütan Cerrahi, Testis İltihabı (Orşit)

5.0

“sayın yusuf hocama muayene oldukdan sonra tekrar kontrola gitdiğimde tahlil test yapıldıkdan sonra ...” Devamı

Prof. Dr. Yusuf Kibar

Prof. Dr. Yusuf KİBAR, 15 Haziran 1969'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1994-1996 yılları arasında Cizre Revir Baştabipliği görevini yapmış ve 1996 - 2000 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Üroloji Ana Bilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

2000-2002 Yılları arasında Sivas Askeri Hastanesi'nde, 2002 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde ''Yardımcı Doçent'' unvanı ile görev almıştır. 2007 Yılında ''Doçent'' unvanı almış ve 2007 - 2008 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde Oklahoma Üniversitesi Halk Sağlığı Merkezi, Oklahoma Çocuk Hastanesi’nde ABD’nin en ünlü çocuk ürologlarından olan Prof. Bradley P. Cropp’ın yanında çocuk ürolojisi fellow’u olarak çalışmış, 2014 yılında ''Profesör'' unvanı almıştır. 

50 adet ulusal, 65 adet uluslararası yayını, 170 adet ulusal bildirisi ve 90 adet uluslararası bildirisi, 2 adet uluslararası ve 16 adet ulusal kitapta bölüm yazarlığı yapmıştır. Bu yayınlarına kaynak alınan toplam 452 adet atıf çalışması bulunan Prof. Dr. Yusuf KİBAR, mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

YDA Center Eskişehir Yolu No:9 Blok Kat :10 Ofis No:392 06510 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi İntravenöz pyelografi ( ivp ) Sistoskopi Rekonstrüktif üroloji Tur prostat ameliyatı Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Yusuf KİBAR, 15 Haziran 1969'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1994-1996 yılları arasında Cizre Revir Baştabipliği görevini yapmış ve 1996 - 2000 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Üroloji Ana Bilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2002
Deneyim: 21 Yıl

İlgi Alanları

Robotik Cerrahi Perkütan Cerrahi Testis İltihabı (Orşit) Fimozis (Bitiklik) Varikosel Devamı

Deneyimler

Özel Koru Ankara Hastanesi (2016 - Devam ediyor)
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2002 - 2016)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DE
DUR*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

sayın yusuf hocama muayene oldukdan sonra tekrar kontrola gitdiğimde tahlil test yapıldıkdan sonra amaliyat olman lazım dedi bizde teretdüt etmeden hocamınbize verdiği güven sayesinde başarılı bir kapalı amaliiyat oldum amaliyatda alınan biyopsi tahlile gönderildi cok nadir görülen de olsa bende kanser teşhisi konulmuş ve prostat kanserli bir hasta idim sayın yusuf hocam bize yolarını söyledi en iyisi robotik cerrahi ile amaliyat olmak ben size bunu öneriyorum dedibanamuayenesinde ve tedavi sürecinde verdiği güven güler yüz ve ismigibide kibarlığı robotik cerrahi ile amaliyat kararı vermem etkili oldu amaliyat oldum şu anda sağlığım iyi allaha şükür bir şikayetim yok hocama çok teşekkür ediyorum allah kendinden razı olsun mevlam kendisine hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin ve herkeze terddütsüz şüphe etmeden tedavi olabililer tavsiye ediyorum teşekkürler

MD
Mur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yavrumuz oğlumuz Eymen'imiz Koru Hastanesi Çocuk ve Yetişkin Üroloğu Prof. Dr. Yusuf KİBAR sayesinde şifa buldu. 8 mm mesane-idrar torbası taşı robotik lazer ile kırılarak kesi dikiş olmadan 10 dakikada tedavi oldu. Aynı gün evimize döndük ve oynamaya devam ettik. Böbrek taşı, mesane taşı ve üriner sistem erkek yada kadın hastalıkları konusunda şifa arayanlara duyurmak istedim. Prof. Dr. Yusuf KİBAR'ı tavsiye ediyorum. Sağlıkla kalın. Prof. Dr. Yusuf Kibar Hocam Yavrumuzu, Eymen'imizi büyük bir ızdıraptan kurtardınız. Size ne kadar dua etsek, minnet duysak azdır. Gitmediğimiz yer kalmadı en sonunda şifayı Hocamın ellerinde bulduk. İyi ki varsınız hocam. 10 dakika süren operasyondan sonra hiçbir şey olmamış gibi hayatımıza devam edip evimize döndük. Hocamın Pediatrik Ürolojinin piri olduğunu gördük. Hocam mükemmel bir insan ve çocuk ruhundan anlıyor oğlumuz Hocamı çok sevdi. İyi ki varsınız Prof. Dr. Yusuf KİBAR hocam. Konu üroloji olunca kesinlikle hocam şiddetle tavsiye olunur. Gönül rahatlığı ile Hocama tedavi olabilirsiniz. MaşaAllah Diyorum Hocam..

MA
Mik*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocamdan Allah razı olsun. Bebegimizde böbrek büyümesi şikayetiyle hocama geldik. Her aile gibi bizlerde çok üzülmüştük.Hocamin sakinliği ve olaylara yaklaşımı bizleri rahattı. Sonra böbrek kanalının tıkalı olabileceğini söyledi ve kesin karar vermek için sintigrafi çektirmeye yönlendirdi. Sintigrafi sonucu Hocamızın tahmin ettiği şekilde çıktı. Ameliyat olmamız gerektiğini belirtti ve bizi araştırmaya yönlendirdi.Arastirmalarimiz sonucu Hocamızın çok kısa sürede ne kadar doğru karar verdiğini sonucuna ulaştık.Aklimizi kurcalayan soru işaretleri gitmiş oldu.İleride yaşanması mümkün ciddi böbrek rahatsızlığını Hocamızın vermiş olduğu doğru teşhisle şimdiden önlemiş olduk inşaallah.Gorustugumuz bu alanda uzman Dr.larda hocamızdan övgü ile bahsettiler. Birkac gün gibi kısa bir zamanda ameliyata aldi.Elhamdulillah çok başarılı bir ameliyat yapan hocamız aynı zamanda bebeğimizin sünnetini de gerçekleştirdi. 3. günde yapılan kontrollerde bebeğimizin gayet sağlıklı olduğunu gözlemledik. Hocamıza tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Derdi veren Allah doğru kimselerle karşılaştırıp dermanını da veriyor. Hocamızın alanıyla ilgili şikâyeti olan hastalara hocamızla görüşmeleri ni şiddetle tavsiye ederim. İnanıyorum ki Hocamızla görüştüğünüz de sizde aynı kanıya varacaksınız. Şimdi den tüm Hastalarımıza Allah'tan acil şifalar dilerim.

ED
E D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yusuf hocamdan Allah razı olsun. Öncelikle çok beyefendi bir insan ve her zaman her türlü soruma sabırla cevap verdi saolsun. Daha evvelki dış gebelik ve başarısız aşılama denemesinin ardından kendisine muayene oldum. Sperm hareket azlığım vardı, hocamın yaptığı muayene ve verdiği tedavinin ardından Allah'a çok şükür ki şu an eşim hamile. Uyguladığı tedavinin yanısıra bana verdiği moral desteğinin de en az tedavi kadar faydalı olduğunu düşünüyorum. Benzer sorun yaşayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

AS
Ali S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Yusuf hocamız çok kibar beyefendi bir insan ismim ali savaşan ben çok memnun kaldım koru hastanesinde kendisi efendi bir kişiliğe sahip allanz tamamlayıcı sağlık sigortam var ücret ödemeden ameliyat oldum varikosel 3milyon sperm vardı amelyattan once şu an 120 milyon oldu kendisine cok teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yusuf Kibar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Yusuf Kibar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Yusuf Kibar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Yusuf Kibar Yusuf Kibar Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Yusuf Kibar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Yusuf Kibar Üroloji uzmanıdır. Robotik Cerrahi, Perkütan Cerrahi, Testis İltihabı (Orşit) alanlarında hizmet veriyor ve Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Sistoskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube