Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Atmaca Hakkında

Yusuf Atmaca Kimdir?

Prof. Dr. Yusuf Atmaca, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Yusuf Atmaca, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Atmaca Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ris....
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kalp damarlarımın üç tanesinde 70-80 oranında bir tanesinde 90 oranında tıkanma vardı yapılan anju sonrası konsey amaliyat kararı aldı doğru bir karardır saygı duyuyorum hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Lakin ben genç yaşta amaliyat olmak istemiyordum ve çok korkuyordum Allah benim karşıma Prof. Dr. Yusuf Atmaca'yı çıkardı başarılı bir anju yöntemiyle üç stend takarak beni sağlığıma kavuşturdu kendisine çok taşaekkür ediyorum Allah Yusuf bey gibi işinin ehli insanları başımızdan eksik eylemesin. 29-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yusuf Atmaca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yusuf Atmaca kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Y Atmaca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Yusuf Atmaca için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Y Atmaca şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Atmaca ile anlaşmalı?
Yusuf Atmaca kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Yusuf Atmaca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yusuf Atmaca Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Yusuf Atmaca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yusuf Atmaca Kardiyoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Yusuf Atmaca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yusuf Atmaca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Yusuf Atmaca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Y Atmaca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Yusuf Atmaca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Y Atmaca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.