Prof. Dr. Yeşim Taşova

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeşim Taşova Hakkında

Yeşim Taşova Kimdir?

Prof. Dr. Yeşim Taşova, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Yeşim Taşova, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 07.10.1993)

Yeşim Taşova Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hi..ldıran
Zamanlama
İlgi
Ortam

Prof.yeşim hoca 2 yıldır kendisinin hastasıyım izmirli olmama rağmen balcalıya düzenli olarak muayene için gidip dönüyorum çok şanslıyım yolum Yeşim hoca ile kesiştiği için kendini hastalarına adamış eşsiz bi hekim herkese gözü kapalı tavsiye ederim iyiysem bugün daha konforlu bi yaşam sürüyorsam önce Allah’ın sonra Yeşim hocamın sayesinde allah başımızdan eksik etmesin hocamızı???? 02-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yeşim Taşova tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yeşim Taşova kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Y Taşova ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Yeşim Taşova için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Y Taşova şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yeşim Taşova ile anlaşmalı?
Yeşim Taşova kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Yeşim Taşova nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yeşim Taşova Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Yeşim Taşova hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yeşim Taşova Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Yeşim Taşova için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yeşim Taşova muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Yeşim Taşova hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Y Taşova ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Yeşim Taşova hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Y Taşova hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.