Prof. Dr. Yavuz Selim Pata, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Yavuz Selim Pata

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Burun Hastalıkları, Sinüs Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Devlet Yolu Ankara Cad. No: 102/104 Kozyatağı  Kadıköy, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Yavuz Selim Pata Kimdir?

Prof. Dr. Yavuz Selim Pata, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Yavuz Selim Pata, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nan..erli

Yeditepe Ünver hast.de Doçent olduğu yıllardan tanıdığım aile olarak sıkıntılarımızda muayene için gittiğimiz O yıllarda arkadaşımın sinüz ameliyatını yapan ,bugün hiç korkusuz ve son derece güvenerek kendimi iki kez boyun, ve burun ameliyatı için ellerine teslim ettiğim nefes alamadığım için henüz haftası dolmamış burun ameliyatımı gerçekleştiren Syn.Prf.Dr.Yavuz Selim PATA Çok teşekkür ederim size muhteşemsiniz ? 23-10-2019

a..lü

Hayatimdagördügumenmükemmeldoktor.mesleğiniparakazanmakicindegilsevdigiicinyapan,ilgili,anlayısli,basarilibirdoktortorkiymetlibirinsan3kezbikmadanbeniamelyatetti.baskabirdoktorundoktordemeyesahitlazimkasabinyaptigihataliamelyatiduzeltmekicin1yilsavasverdi.bikmadanusanmadanbasindansalmadan3cuamelyatinnuzerinden1yilgectivesinuskanalimda%10aciklikvarkenbugun%90acik.eminolmakicinbaskadoktorlaradagosterdim3amelyatsonrasisonuclarimi20denfazladoktorundedigitekseybunyenyuzundentekrarliyoryavuzhocacokguzelamelyatetmis.Bikmadanusanmadanamelyatettibugunonunsayesindeartiknefesalabiliyorumsonsuztesekkurler... 21-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yavuz Selim Pata tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.