Prof. Dr. Yaşar Karaaslan, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Yaşar Karaaslan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Romatoloji - Ankara

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Bahçelievler Mah. M. Fevzi Çakmak Cad. No 14/4  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Yaşar Karaaslan Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yaşar Karaaslan Hakkında

Yaşar Karaaslan Kimdir?

Prof. Dr. Yaşar Karaaslan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Romatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Romatoloji Yaşar Karaaslan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Tedaviler
  • Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu)
  • Anti-ccp(sitrülin antikoru)

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kgül..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

13 Kasım 2019 tarihinde Yozgat'tan Yaşar hocaya online randevu alarak gittim. Kendisi bana bir form doldurttuktan sonra tüm şikayetlerimi ve belfıtığı ile hiç geçmeyen kalça bacak ağrısına ilişkin hikayemi dinledi. Daha önce iki beyin ve sinir cerrahi, bir ortopedist, bir fizik tedavi doktoru ve iki fizyoterapiste gittim. Ancak hiçbir doktor beni Yaşar hoca kadar özenli muayene etmedi. Yaşar hocanın hem romatolog hem de iç hastalıkları üzerine uzman olması benim için büyük şanstı. Çünkü belfıtığına ek olarak sol kasık ve sol alt kaburga altında dalak bölgemde de ağrılar vardı. Yaşar hoca bana uzun uzun sorular sordu, fiziki muayeniyi detaylı bir şekilde yaptı. Ardından bana önerdiği ilaçları hemen aldım. İki aydır uyku uyumayan ve ağrısı hiç geçmeyen ben, Yaşar hocanın tavsiye ettiği ilaçlar sayesinde rahat bir uyku uyudum; sabah da ağrılarım büyük ölçüde azalmıştı. Kendisine çok teşekkür ederim. Hem de kendisi çok babacan birisi. Ben çok konuşan biri olsam da beni sabırla dinledi, sorduğum her soruya da cevap verdi. Muayenehanesini değerlendirmek gerekirse; kendisinin çok ilgili bir sekreteri var; randevu öncesi beni arayıp muayenehanenin yerini ayrıntılı olarak tarif etti; muayenehane de çok temizdi. Bu nedenle de kendilerine teşekkür ederim. 14-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yaşar Karaaslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.