Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür

Çocuk Ürolojisi - Ankara
4.9

Çocuklarda Böbrek Taşı Ameliyatı, Çocuklarda sistit, Çocuklarda Mesane Kanseri

“Çok memnunum herhangi bir olumsuzluk görmedim” Devamı

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür

Prof. Dr. Tarkan SOYGÜR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimi 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1997 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı bünyesinde yeni kurulan Çocuk Ürolojisi Ünitesi’nde görev almış olan Prof. Dr. Tarkan SOYGÜR, 2003 yılında Doçentlik, 2009 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2000-2001 yılları arasında, University of Washington, Department of Urology bünyesindeki Seattle Children’s Hospital, Division of Pediatric Urology’de, Dr. Michael Mitchell ile birlikte lisanslı ve aktif olarak çalışmalar yapmıştır. Bu çalışma, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı - Çocuk Ürolojisi Bölümü'nün gelişimi için büyük önem arz etmiştir. Dr. SOYGÜR, burada görev aldığı süre boyunca, doğmalık üriner ve genital sistem hastalığının tanı ve tedavisi konusunda tecrübe edinmiştir. 

Avrupa Çocuk Ürolojisi Akademisi’nin (EAPU) 2005 yılında tüm Avrupa çapında eş zamanlı yaptığı değerlendirme sınavında birinci olmuş ve aynı yıl akademi üyeliğine kabul edilmiş olan Prof. Dr. Tarkan SOYGÜR, 2005 yılında Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı Başkanlığına atanmış ve 2011 yılına kadar yarı zamanlı olarak çalışmalarına devam etmiştir. Ayrıca 1990’lı yıllarda, henüz Türkiye’de çok iyi tanınmayan Çocuk Ürolojisi’nin, ayrı bir üst ihtisas dalı olması için büyük çaba harcamış ve bu amaçla, Sağlık Bakanlığı Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından tüm Türkiye’de Çocuk Üroloji eğitiminin düzenlenmesi için 2009 yılında ilk kez oluşturulan Müfredat Oluşturma Komisyonuna seçilen 7 kişiden biri olmuştur.

74’den fazla yurtdışı yayını bulunan Prof. Dr. Tarkan SOYGÜR, çok sayıda ulusal ve uluslararası kongrede bildiri sunmuş ve ödül almıştır. Halen Türk Çocuk Ürolojisi Derneği’nde Genel Sekreter olarak çalışmalarına devam etmekle beraber Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cinsiyet Tespit ve Yurt Dışı Görevlendirme Komisyonu üyeliğini de sürdürmektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Prof. Dr. Tarkan SOYGÜR, mesleki çalışmalarına Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ve Çankaya'daki özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Çankaya Cad. Vidinli Apt. No: 17/3 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi Adrenal cerrahi Böbrek taşı (eswl) Böbrek taşı (pnl) Böbrek taşı (urs) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Tarkan SOYGÜR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimi 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1997 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1997
Deneyim: 26 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Çocuklarda Böbrek Taşı Ameliyatı Çocuklarda sistit Çocuklarda Mesane Kanseri Hidrosel İnmemiş Testis Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür (1997 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 12 93

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
MY
Msö*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çok memnunum herhangi bir olumsuzluk görmedim

ND
Nur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz tavsiyeler işe yaradı. İlgili alakalı işini hakkiyla yapan bir doktor.

Mer*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Değerli vaktini ayırıp anında cevap yazdığı için çok memnunum. iyi ki varsınız:)))

PT
Pın*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim hocam.Çok kısa bir zaman da dönüş sağladınız.

ny
Nur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

St
Sed*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Degerli vaktinizi bizlere ayirip bizimle sorularimizla ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim her soruda cevap yazdiniz Allah sizden razi olsun hocam

Yaş*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktorluğun bir vicdan işi olduğunu Tarkan hoca sayesinde tekrardan görmüş oldum,oğlumla ilgili kendisine uzak bir şehirde olmamıza ne zaman soru sorsak cevapsız bırakmadı,kestirip atmadı,bir yakınına anlatır gibi tatmin edici cevaplar verdi. Ailelerin tedirginliğini,üzüntülerini çok iyi anladığını düşünüyorum hocamın,bunun adına da vicdan diyorlar. İyi ki varsınız değerli hocam,size ne kadar teşekkür etsek azdır.

FY
Fil*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

ALLAH razı olsun hocamdan hemen dönüş yaptı onun sayesinde daha rahatladı kafam çünkü doktor doktor gezmekten çok yorulmuştu yavrum rabbim sıkıntılarını gidersin hocaminda🤲🤲

Ale*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hemen cevap verdi kral adam... keske yakin olsak da gidebilsek.. boyle ilgili doktorlarin sayisi artsin insallah.. alaninda bir numara oldugunu dusunuyorum..hem doktor olmus hem onun otesinde insan kalabilmis tebrikler..

HT
Hüs*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kahramanmaraştan yazıyorum.oğlumuz emir aslan ileri derecede epispadiyas lı doğdu.bu alanda 3 prof ile temas kurduk.işin doğrusu beni tatmin edemediler.uzun araştırmalar sonucu Tarkan hocamı Ankara'da bulduk.ilk amaliyatini 9aylıkken yaptı hocam bugün 3.amaliyatinı yaptı şuan 3.5 yaşında inş bu son amaliyatı olur diye ümit ediyoruz.bizim çocuk ileri derecede epispadiyas olduğu için süreç bizim açımızdan da Tarkan hocam açısından da zor geçiyor.bugün olan 3.amaliyatı 5 saate yakın sürdü.biz dün olduğu gibi bu günde hocamıza sonuna kadar güveniyoruz.Allahın izni ve Tarkan hocamın gayreti ile inş güzel oğlumuz sağlığına kavuşacak.şahsi görüşüm olarak son söylemek istediğim...Tarkan hocama sonuna kadar evladınızı emanet edebilirsiniz.çünki kendi dalında ürolojide en iyisi..şimdi bu yorumu okuyup 3.amaliyatta dahi şifa bulamamış hala en iyisi diyor..diyenlere cevabın...biz emirin epispadiyasın ne derecede olduğunu biliyoruz.hastalik kendi içinde dahi düşük seviye orta seviye ve bizim ki gibi ileri seviye olarak 3e ayrılıyor.bizimki maalesef ileri seviye.sözün özü..biz hocamıza sonuna kadar güveniyoruz.SELAMLAR

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741293

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür Prof. Dr. Tarkan SOYGÜR Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür Çocuk Ürolojisi uzmanıdır. Çocuklarda Böbrek Taşı Ameliyatı, Çocuklarda sistit, Çocuklarda Mesane Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi, Adrenal cerrahi, Böbrek taşı (eswl) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 12 93

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube