Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - İzmir

Kanserde Risk Faktörleri, Iskelet Sistemi Tümörleri, Tarama Yöntemleri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

  Bornova, İzmir
Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ulus Ali Şanlı Hakkında

Ulus Ali Şanlı Kimdir?

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Tıbbi Onkoloji Ulus Ali Şanlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. U Şanlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. U Şanlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Cea(karsinoembriyonik antijen), Transvenöz karaciğer biyopsisi, Periferik kan stem hücre transplantasyonu, Pet/bt tarama, Kriyoablasyon alanlarında hizmet veriyor ve Kanserde Risk Faktörleri, Iskelet Sistemi Tümörleri, Tarama Yöntemleri, Tedavi, Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. U Şanlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ulus Ali Şanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. U Şanlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.