Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara

Yemek Borusu (Özafagus) Divertikülü (Zenker Divertikülü), Zollinger Ellison Sendromu (Gastrinoma), Reflü Özafajit Hastalığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Barbaros Mahallesi. Büklüm Caddesi. No: 72 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Özel Ankara Umut Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ülkü Sarıtaş Hakkında

Ülkü Sarıtaş Kimdir?

Prof.Dr. Ülkü SARITAŞ, 18 Şubat 1956 tarihinde Kars'ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1981-1986 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi  İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda yapmıştır. 

1991 yılında Gastroenteroloji bölümünden yan dal uzmanlığını almış olan Prof.Dr. Ülkü SARITAŞ,aynı yıl Doçent unvanını, 2004 yılında da Profesör unvanını almıştır.

Prof.Dr. Ülkü SARITAŞ 2001-2004 yılları arası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2004-2008 yılları arası Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2008-2013 yılları arası Medicana International Ankara Hastanesi'nde, 2014 yılında Özel Etimed Hastanesi'nde, 2016 yılından beri Ankara Umut Hastanesi'nde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Gastrointestinal Endoskopi Derneği, Türk Gastroenteroloji Derneği Üyeliği, İnflamatuvar Barsak Hastalıkları Derneği Üyeliği, Motilite Derneği Üyeliği, Türk Diyabet Derneği Üyeliği, European Association for the Study of the Liver (EASL) Üyeliği, European Society Gastrointestinal Endoscopy (ESGE) Üyeliği  gibi birçok ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşa üyedir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında yayınlanmış sayısız makale, bildiri ve sunumu bulunmaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Sarıtaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Sarıtaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş Özel Ankara Umut Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Radyonüklid tarama (hida scan), Hepatobilier görüntüleme, Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor), Karaciğer transplantasyonu, Egd(endoskopi) alanlarında hizmet veriyor ve Yemek Borusu (Özafagus) Divertikülü (Zenker Divertikülü), Zollinger Ellison Sendromu (Gastrinoma), Reflü Özafajit Hastalığı, Bağırsak Solucanı (Şerit, Tenya), Gastrointestinal Sistem Polipleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Sarıtaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ülkü Sarıtaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Sarıtaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.