Prof. Dr. Tülay Özdemir, Antalya, Göğüs Hastalıkları

Prof. Dr. Tülay Özdemir

Göğüs Hastalıkları - Antalya

Akciğer Embolisi, Akciğerlerde Su Toplaması, Allerji

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Dumlupınar Bulvarı  Konyaaltı, Antalya
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Tülay Özdemir Kimdir?

Prof.Dr Tülay Özdemir, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine aynı fakülte de tamamlamış ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tülay Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tülay Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. T Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Tülay Özdemir için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. T Özdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Tülay Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Tülay Özdemir Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Tülay Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Tülay Özdemir Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Ağır koah, Alerji tanı ve tedavileri, Astım Tanı ve Tedavisi, Bronkoskopi, Bronşit tanı ve tedavi, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi, Sigara Bırakma Tedavisi, Solunum yetmezliği, Zatürre tanı ve tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Embolisi, Akciğerlerde Su Toplaması, Allerji, Astım, Bronşit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Tülay Özdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Tülay Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Tülay Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. T Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Tülay Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. T Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.