Prof. Dr. Tuğbay Tuğ

Genel Cerrahi - Ankara
5.0

Pankreas Taşları, Karaciğer Yetmezliği, Mide Hastalıkları

5.0

“Kendisine beni aydınlattığı için sonsuz teşekkür ederim” Devamı

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ 1958 yılında İzmir’de doğdu. İlk ve orta eğitimini Ankara’da tamamladı ve 1975 yılında Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girerek tıp eğitimine başladı ve 1981 yılında “Tıp Doktoru” diploması aldı.

1981 yılında mezun olduğu Ankara Tıp Fakültesinin Genel Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimine başlayan Dr. Tuğbay Tuğ, 1987 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldu. Bu süre zarfında karın cerrahisi, endokrin cerrahi, meme cerrahisi ve periferik vasküler cerrahi alanlarında çalıştı.

Uzmanlık eğitiminden sonra 1987-1988 yıllarında Hakkari Dağ ve Komando Tugayı’nda genel cerrahi uzmanı tabip asteğmen olarak çalışarak askerlik hizmetini tamamladı.

1988-1991 yılları arasında Kırşehir ili, Mucur ilçesi Devlet Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanı olarak çalışarak mecburi hizmetini yapan Dr. Tuğbay Tuğ bu ilçede çok sayıda ameliyat gerçekleştirdi.

1991 yılında mecburi hizmet sonrası Sağlık Bakanlığı Ankara Hastanesi 2. Genel Cerrahi Kliniği’nde bir süre çalışan Dr. Tuğbay Tuğ 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne dönerek akademik çalışmalarına burada devam etti.

1997 yılında Doçent oldu. Ankara Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda 2000 yılında Doçent kadrosuna atandı ve 2003 yılında da Profesörlüğe yükseltildi. Halen aynı klinikte öğretim üyesi görevini sürdürmekte olan Prof. Dr. Tuğbay Tuğ iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Meme Cerrahisi ve Endokrin Sistem Cerrahisi alanında çalışmalarını yoğunlaştırmış olan Prof.Dr.Tuğbay Tuğ’ un ulusal ve uluslararası dergilerde çok sayıda bilimsel makalesi, kongre sunuları ve posterleri ile konuşmaları mevcuttur.

Akademik çalışmaları süresince çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı görevde bulunmuş olan Prof. Dr.Tuğbay Tuğ kendi uzmanlık alanı ile ilgili birçok mesleki derneklerin yönetim kurullarında görev yapmıştır.

Prof.Dr.Tuğbay Tuğ evli ve iki çocuk babasıdır

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ Muayenehanesi
Cinnah Cad. Alaçam Sok. Cıngıllıoğlu İş Merkezi No: 1/12 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Laparoskopik reflü ameliyatı Tiroit ultrasonografisi Tiroid kanseri cerrahisi Şeker ameliyatı Safra yolları cerrahisi Devamı

İlgi Alanları

Pankreas Taşları Karaciğer Yetmezliği Mide Hastalıkları Mide Kanaması Mide Kanseri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BS
Btl S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendisine beni aydınlattığı için sonsuz teşekkür ederim

ct
Cer*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

ilginiz için teşekkürler

DS
Der*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Soruma verdiğiniz açıklayıcı ve güzel cevabınız için teşekkür ederim hocam iyi çalışmalar

JD
J D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sevgili Tuğbay Tuğ hocam.. Geçtiğimiz ay hem tiroid hem de safra kesesi ameliyatını bir arada oldum. Net tavrı, bilgisi, açıklamaları, duruşu sayesinde hiç kaygı yaşamadan ve hiç korkmadan bir ameliyat geçirdim. Ne dediyse, nasıl anlattıysa herşey aynı şekilde ve sorunsuz geçti. İlk gece kendimdeydim ve ayağa kalkabildim. Ne kadar teşekkür etsem az. Kendisi az rastlanır doktorlardan..İyi ki sizi tanımışız.. Sevgiler, saygılar

SK
Ser*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çok ilgili ve iyi bir doktor allah razı olsun

AY
ALİ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sayın hocamıza sorduğum önemli bir soruda gayet açık ve net bir şekilde hemen cevapladı.İlginiz için çok teşekkür ederim

UK
Ufk*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Neredeyse ayağım kesilmek üzere iken ayağımı kurtaran o kadar nazik beyefendi işinin erbabı bir o kadar hızlı hocam Allah ım sizi var etsin ellerinizden öpüyorum saygılar sevgiler herşey gönlünüzce olsun...!!!

SD
Seç*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Biricik doktorum, sempatik güzel kalpli kendine güveni tam, son derece insancıl, ses tonu tavrıyla harika bir iletişime sahip, övgülerin az kalacağı hayatımda tanıdığım en iyi doktor, abi:) Mimar oldum ama onu tanıyınca gıpta ettim ve keşke doktor olsaydım dedim.2012 yılında troit ameliyatımı yaptı.Zerre sorun yaşamadım çok şükür, ailemin parçası gibi zira farklı bir ilde yaşamamıza rağmen yanıbaşımda gibi, arasam açamasa döner, mesaj atar branşı dışında sorular sorsam araştırır yönlendirir.Bence klonlanmalı ve versiyonları olmalı farklı tıp dallarında:) Böyle doktorlar varsa umut var , sayılarının artmasını diliyorum.İyi ki varsınız Tuğbay Hocam, hep olun✌

MT
Meh*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sayın hocam iyi ki varsınız. Çok teşekkür ederim.

FD
F. *** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ Hocamla, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden dönem arkadaşı, aile dostumuz Op. Dr. Sabri Dokuzoğuz tavsiyesi ile tanıştık. Kendisi ülkemizde çok sayıda ameliyat yapmış, özellikle meme ve tiroit hastalıklarının cerrahisinde, mesleğinin piri olmuş bir doktorumuz. Hastaya yaklaşımı, farklı disiplinlerde olan bilgisi ve hakimiyeti, tıp ilmine bütüncül bakış açısı, hastayı korkutmadan cesaretlendirerek yönlendirmesi, doğru öngörüleri, ameliyat öncesi ve sonrası hastaya ve yakınlarına verdiği destekle, gönüllerimizdeki yeri ayrı olan iyi ve güzel insana sonsuz teşekkürler... Kendisine şahsen minnettarım.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ Prof. Dr. Tuğbay Tuğ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Tuğbay Tuğ Genel Cerrahi uzmanıdır. Pankreas Taşları, Karaciğer Yetmezliği, Mide Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik reflü ameliyatı, Tiroit ultrasonografisi, Tiroid kanseri cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube