Prof. Dr. Tufan Kutlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme - İstanbul

Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü), Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Hepatit A

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD. Gastroenteroloji Hepatoloji ve Beslenme Bilim Dalı Kocamustafapaşa  Fatih, İstanbul
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yüce Tarla Cad. Emre Apt. No:63 D:6 Dikilitaş  Bakırköy, İstanbul
Prof.Dr.Tufan Kutlu Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Tufan Kutlu Hakkında

Tufan Kutlu Kimdir?

Prof. Dr. Tufan Kutlu 1957 yılında Kırklareli'nde  doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi, İstanbul  Tıp Fakültesi'ndeki eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Ana Bilim Dalın'da tamamlayarak Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Olmuştur.

Galatasaraylılar Derneği,   İstanbul Hasta Çocukları Koruma Derneği,    Cerrahpaşa Çocuk Kliniği Vakfı,  Karaciğer Araştırmaları Derneği,  Ulusal Gastroenteroloji Derneği, Türk Pediatri Kurumu, Pediatrik Gastroenteroloji Hepatoloji ve Beslenme Derneği,  Societé Francophone de Gastroentérologie Pédiatrique, European Society for Paediatric Gastroenterology Hepatology and Nutrition gibi birçok derneğe üyeliği vardır.

Prof. Dr. Tufan Kutlu, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde ve özel muayenehanesin'de devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü)
 • Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi)
 • Hepatit A
 • Gıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi)
 • Kusma
Tedaviler
 • Fundoplikasyon
 • Gastrik bypass
 • Kolesintigrafi
 • Sanal kolonoskopi
 • Fundoplikasyon(gerd cerrahisi)

Tufan Kutlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra..ci
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tufan beyden Allah razi olsun Oğluma bir sürü işlem yapacaklardı aşırı kabızlık problemi vardı Tevafuk karşımıza çıktı bu zamanda ender bulunan bir insan Herkes paraya taparken o mesleğini hakkıyla yapiyor. Rabbim hayirli uzun ömür versin kendisine 18-06-2021

ış..ataş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızımda dışkılama ; kabızlık problemi vardı. Nereye gitsek çözüm alamadık. Tufan Bey çok basit bir yöntemle bu sorunumuzu çözdü. Evladında benzer sorun yaşayanlar için kesinlikle tavsiye edirim. 12-03-2020

u..t Holze
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tufan hocam benim hayatimi kurtaran insan. Bana 40 yil once cölyak teshisi koydu. Cocuk Arzu nun buyuk kahramani. Cok yardimlarini gorduk. Ben ve Ailem kendisine minnetariz. Allah kendisinden razi olsun. 20 yildir Almanyada yasiyorum, kendisi gibi bir insan daha tanimadim. En kisa zananda ziyaretinize gelmek isterim hocam. Arzu Kurt 16-09-2019

e..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Allah kendisinden bin kere razı olsun. Çölyak konusunda gittim. Bana cok yardım etti. Belkide hayatımı tufan hocaya borcluyum. 12-02-2018

rkan..dur

Hakikaten branşında,ender görülen doktordan çok daha ötesi.Engin bilgisi ve öngörüsü ile kızımız ile ilgili tüm soru işaretlerimizi yok etti.Teşekkürler Nadir görülen İnsan. 24-02-2017

�in..gen

Engin bilgisinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkürler 17-02-2016

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tufan Kutlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Tufan Kutlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tufan Kutlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. T Kutlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Tufan Kutlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. T Kutlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Tufan Kutlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Tufan Kutlu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Prof.Dr.Tufan Kutlu Özel Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Tufan Kutlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Tufan Kutlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme uzmanıdır. Fundoplikasyon, Gastrik bypass, Kolesintigrafi, Sanal kolonoskopi, Fundoplikasyon(gerd cerrahisi) alanlarında hizmet veriyor ve Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü), Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Hepatit A, Gıda Zehirlenmesi (Besin Zehirlenmesi), Kusma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Tufan Kutlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Tufan Kutlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Tufan Kutlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. T Kutlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Tufan Kutlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. T Kutlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.