Prof. Dr. Tevfik Güvenal, İzmir, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Tevfik Güvenal

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İzmir

Rahim Kanseri (Uterus Kanseri), Rahim Ağzı Kanseri, Over (Yumurtalık) Tümörü

Randevu Al 0 (850) 433 43 07Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

1. Anafartalar Mah. 1614 Sok. Giray Rezidans, No: 5 Kat: 1 Daire 3 - 4  Merkez, Manisa
Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit
Şair Eşref Bulvarı N:68 Celardin Apt. Kat:4 Daire: 6 Alsancak  Konak, İzmir
Güvenal Klinik

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Tevfik Güvenal Hakkında

Tevfik Güvenal Kimdir?

Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL,1966 yılında Sivas’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Sivas’ta bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1995 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Askerlik vazifesini Eskişehir Hava Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak yerine getirmiş olan Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL, akademik hayatına 1999 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda başlamıştır. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Jinekolojik Onkoloji alanında eğitim almıştır. 2003 yılında Doçentlik, 2009 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

2009 yılından beri Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda Jinekolojik Onkoloji ünitesinin sorumlusu olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL, 2012 yılında bir ay süreyle New York, Memorial Sloan Kettering Cancer Center’de ve 2015 yılında İngiltere’de Newcastle Upon Tyne Hospital’da klinik gözlemci olarak çalışmalar yapmıştır. 2015 yılında ise Leipzig Pelvic School’da TMMR ve Vulva cerrahisi kursuna katılmıştır. 

Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği yönetim kurulu üyesi ve Türk Jinekolojik Onkoloji Dergisi sorumlu yazı işleri müdürü olarak da görev yapmakmış olan Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL, Manisa'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rahim Kanseri (Uterus Kanseri)
 • Rahim Ağzı Kanseri
 • Over (Yumurtalık) Tümörü
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Yumurtalık (Over) Kanseri
Tedaviler
 • Tubal sterilizasyon
 • Ovariektomi
 • Destekli yuvalama (assisted hatching)
 • Jinekolojik cerrahi
 • Salpingooferektomi (tüp çıkarılması)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 43 07

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

m..naydın
Zamanlama
İlgi
Ortam

16 yaşında myom tehşisi konulan nadir hastalardan biriyim.. 5 yıldır hastalığım sebebiyle pek çok farklı doktora göründüm ve myomun düşük riskinin artmasından infertiliteye kadar birçok soruna neden olabileceğini söylediler. Henüz doğum yapmamış biri olarak ameliyat olsam da olmasam da bu sorunlarla karşılaşacak olmak beni tedirgin etmişti. Fakat Tevfik Bey'in ilgisi, profesyonelliği, açıklayıcı tavrı beni çok rahatlattı.. Randevumun ertesi günü ameliyat kararı aldık. Sayesinde çok rahat bir ameliyat geçirdim. Ameliyat öncesi ve sonrası tavrı bütün bu süreci benim için çok kolaylaştırdı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.. 04-07-2018

em..naydın
Zamanlama
İlgi
Ortam

YAKLAŞIK 1 SENEDİR 5 KERE DOKTOR DEĞİŞTİRDİM EN SONUNDA DOĞRU ADRES DOKTOR TEVFİK BEY OLDU. KENDİSİNİN SON DERECE AÇIKLAYICI VE RAHATLATICI TAVRI AYRICA DOĞRU TEŞHİS VE TEDAVİİSİ SAYESİNDE RAHATSIZLIĞIMIN ÜSTESİNDEN GELDİM. 04-07-2018

ÜP..RAK

SLMLAR BEN SİVAS'DAN EYYÜP TOPRAK BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM 19-11-2015

a..

Hocama ayrıntılı cevap için çok teşekkür ederim.Allah razı olsun. 22-08-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tevfik Güvenal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kitle oluşumu

  Merhaba iyi günler sağ yumurtalığım sol yumurtalığımdan büyük çıktı ve mr da sağ yumurtalığımda kitle teşhisi konuldu 2 farklı hastaneye sevk verildi direk kitleyi de alabilirler ya da yumurtalığımı almak zorunda kalabileceklerini belirttiler kan değerlerim normal çıktı kötü huylu olmadığını söyledi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tevfik Güvenal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Pembe kan gelmesi

  Merhaba oncelikle.simdiden tşk ederim saygi değer doktorlar benim.sikayetim merak ettim yıllar önce politistik över vardı sezeryanla doğum yaptım ama halen var ve adetlerim çok uzun sürüyor adetim bitmesine yakın eşimle birlikteliğim.oldu biraz zorlandım ve hemen sonrasına pembe bir kan geldi ve üç... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tevfik Güvenal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
.