Prof. Dr. Tevfik Güvenal

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İzmir, Manisa
4.8

Wertheim Ameliyatı (Rahim Ağzı Kanseri Ameliyatı), Vulva Kanseri, Jinekolog

“16 yaşında myom tehşisi konulan nadir hastalardan biriyim.. 5 yıldır hastalığım sebebiyle pek çok fa...” Devamı

Prof. Dr. Tevfik Güvenal

Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL,1966 yılında Sivas’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Sivas’ta bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1995 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Askerlik vazifesini Eskişehir Hava Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak yerine getirmiş olan Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL, akademik hayatına 1999 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda başlamıştır. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Jinekolojik Onkoloji alanında eğitim almıştır. 2003 yılında Doçentlik, 2009 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

2009 yılından beri Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda Jinekolojik Onkoloji ünitesinin sorumlusu olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL, 2012 yılında bir ay süreyle New York, Memorial Sloan Kettering Cancer Center’de ve 2015 yılında İngiltere’de Newcastle Upon Tyne Hospital’da klinik gözlemci olarak çalışmalar yapmıştır. 2015 yılında ise Leipzig Pelvic School’da TMMR ve Vulva cerrahisi kursuna katılmıştır. 

Türk Jinekolojik Onkoloji Derneği yönetim kurulu üyesi ve Türk Jinekolojik Onkoloji Dergisi sorumlu yazı işleri müdürü olarak da görev yapmakmış olan Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL, Manisa'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Güvenal Klinik
Şair Eşref Bulvarı N:68 Celardin Apt. Kat:4 Daire: 6 Alsancak Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Tubal sterilizasyon Ovariektomi Destekli yuvalama (assisted hatching) Jinekolojik cerrahi Salpingooferektomi (tüp çıkarılması) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı
Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL Muayenehanesi
1. Anafartalar Mah. 1614 Sok. Giray Rezidans, No: 5 Kat: 1 Daire 3 - 4 Merkez/Manisa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Tubal sterilizasyon Ovariektomi Destekli yuvalama (assisted hatching) Jinekolojik cerrahi Salpingooferektomi (tüp çıkarılması) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Tevfik GÜVENAL,1966 yılında Sivas’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Sivas’ta bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1995 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Wertheim Ameliyatı (Rahim Ağzı Kanseri Ameliyatı) Vulva Kanseri Jinekolog Jinekoloji Vajinadan Et Parçası Gelmesi Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 43 07

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
EG
Ece*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

16 yaşında myom tehşisi konulan nadir hastalardan biriyim.. 5 yıldır hastalığım sebebiyle pek çok farklı doktora göründüm ve myomun düşük riskinin artmasından infertiliteye kadar birçok soruna neden olabileceğini söylediler. Henüz doğum yapmamış biri olarak ameliyat olsam da olmasam da bu sorunlarla karşılaşacak olmak beni tedirgin etmişti. Fakat Tevfik Bey'in ilgisi, profesyonelliği, açıklayıcı tavrı beni çok rahatlattı.. Randevumun ertesi günü ameliyat kararı aldık. Sayesinde çok rahat bir ameliyat geçirdim. Ameliyat öncesi ve sonrası tavrı bütün bu süreci benim için çok kolaylaştırdı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az..

GG
Giz*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

YAKLAŞIK 1 SENEDİR 5 KERE DOKTOR DEĞİŞTİRDİM EN SONUNDA DOĞRU ADRES DOKTOR TEVFİK BEY OLDU. KENDİSİNİN SON DERECE AÇIKLAYICI VE RAHATLATICI TAVRI AYRICA DOĞRU TEŞHİS VE TEDAVİİSİ SAYESİNDE RAHATSIZLIĞIMIN ÜSTESİNDEN GELDİM.

ET
EYY*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

SLMLAR BEN SİVAS'DAN EYYÜP TOPRAK BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM

ee
Esr*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Hocama ayrıntılı cevap için çok teşekkür ederim.Allah razı olsun.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tevfik Güvenal ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Tevfik Güvenal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Tevfik Güvenal için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Tevfik Güvenal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334307

Prof. Dr. Tevfik Güvenal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Tevfik Güvenal Güvenal Klinik bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Tevfik Güvenal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Tevfik Güvenal Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. Wertheim Ameliyatı (Rahim Ağzı Kanseri Ameliyatı), Vulva Kanseri, Jinekolog alanlarında hizmet veriyor ve Tubal sterilizasyon, Ovariektomi, Destekli yuvalama (assisted hatching)Tubal sterilizasyon, Ovariektomi, Destekli yuvalama (assisted hatching) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube