Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
4.5

Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi, Kol Ve Bacak Muayenesi, Yürüme Analizi

4.5

“.” Devamı

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu, 1971'de Bursa'da dünyaya gelmiştir. Tıp eğitimini 1994 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve ardından da uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı'nda 2000 yılında 'Sinoviyal Sarkoma'nın Tedavisi' konulu tezi ile bitirmiştir.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu, 2001 yılının Ocak ayı ile 2005 yılının Ağustos ayları arasında Özel Umut Hastanesi'nde; 2005 yılının Ağustos ayından 2012 yılının Eylül aynına kadar ise Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü'nde hizmet vermiştir ve aynı dönemde Tıp Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde dersler vermiştir.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Programı kurucu Öğretim Üyeleri'ndendir.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu 2012 yılının Eylül ayında Bağdat Caddesi'nde özel kliniğini kurmuştur ve halen hastalarına orada hizmet vermektedir. Kendisinin başlıca uzmanlık ve ilgi alanları artroskopil cerrahi, el cerrahisi ve spor yaralanmalarıdır.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu, A Milli Erkek Basketbol Takımımız doktorluğu yapmakta olup aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık ve Performans İcra Kurulu, Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Sağlık Kurulları Üyeliği görevlerini de sürdürmektedir.

Uluslararası ve ulusal bilimsel mecralarda yayınlanmış 44'ün üzerinde makalesi, 95'in üzerinde sözlü bildirisi ve poster sunumu vardır. Ayrıca 9 kitap bölümü yazarlığı, 6 kitap bölüm tercümesi,111 konferans, panel, seminer konuşması da bulunmaktadır.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu, evli ve iki çocuk babası olup İngilizce ve Almanca bilmektedir.

omuriliğin enseye batması ensede kamburluk ağrı

Merhaba Tahsin Hocam nasılsınız. Benim sıkıntım omuriliğimin bitiminde ki omuzlarımın arasında kalan kısmında ve omuriliğimin bitiminde ucunda ve ensemde şiddetli bir ağrı oluyor, başımı geriye doğru kaldırdığımda agrıyor hatta birşey batıyor canım yanıyor dik duramıyorum omuzlarımda sırtımda sürekli bir agrı baskı oluyor, dik duramıyorum yatarken bile başımı ileriye doğru eğerek yatıyorum dik durduğumda omuriliğimin ucu enseme batıyor canım yanıyor dik oturduğumda da aynı rahatsızlığı yasıyoru...

Daha Fazla
Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu tarafından cevaplandı

Bu bilgilerle bilgilendirme yapılması yanıltıcı olur. Hekimlik sanatı muayene esasına dayanır. Omurg... Cevabı görmek için tıkla.

17 Ağustos 2015 tarihinde cevaplandı.

sol ayak agrısı

Hocam iyi günler.2 aydır sol ayağımda bir agrı vardı harekete başladıktan 10 dk sonra agrıdan yan basarak yürümek zorunda kalıyordum ama bazende agrı olmuyordu bundan dolayı doktora basvurdum ve mr cekildi sonuc olarak Talokalkaneal eklemde sıvı artışı izlenmektedir.Kalkaneus anterior-inferior kesimde fokal osteokondral lezyon izlenmektedir teşhisi raporda sunuldu. haftasonu olma sebebiyle doktoruma gösteremedim degerlendirmenizi rica edebilir miyim ? teşekkürler..

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu tarafından cevaplandı

Muayene bulgularını bilmeden tek başına MR'ı yorumlamak yanıltıcı olur Cevabı görmek için tıkla.

16 Ağustos 2015 tarihinde cevaplandı.

Omuz çıkığı

Merhabalar sn. Hocam. 12 gün önce ilk kez omzum çıktı. Acile gittik kısa süre içerisinde yerine taktılar. Olaydan 1 hafta sonra mr çektim. Doktorum mr sonucumda yırtığım olmadığını eklemde sıvı olduğunu söyledi. Hocam her omuz çıkığından sonra omuzda illaki yırtık olur diye okudum internette çoğu yerde bu beni biraz tedirgin etti açıkçası. Doktorum yırtık olmadığını söylemişti çünkü. Sn.hocam omzumu bazen sargıdan çıkarıp hafif hareket ettiriyorum donuk omuzu önlemek için. Ancak bunu yaparken te...

Daha Fazla
Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu tarafından cevaplandı

23 yaşında ilk omuz çıkığını yaşayan birinde tekrar çıkık olma riski %50-70 oranındadır. Mutlaka fi... Cevabı görmek için tıkla.

15 Ağustos 2015 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Tahsin BEYZADEOĞLU Kliniği
Bağdat Cad. Çubukçu Apt. No: 333 K: 4 D/8 Erenköy Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Batık tırnak tedavisi Ampütasyon Diz protezleri Morton nöroma çıkarılması Karpal tünel ve sinir basısı onarımı Devamı

İlgi Alanları

Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi Kol Ve Bacak Muayenesi Yürüme Analizi Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.5

Zamanlama

4.5

İlgi

4.5

Ortam

4.5
sg
Sin*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu Prof. Dr. Tahsin BEYZADEOĞLU Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi, Kol Ve Bacak Muayenesi, Yürüme Analizi alanlarında hizmet veriyor ve Batık tırnak tedavisi, Ampütasyon, Diz protezleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube