Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi, Kol Ve Bacak Muayenesi, Yürüme Analizi

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. Çubukçu Apt. No: 333 K: 4 D/8 Erenköy  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Tahsin BEYZADEOĞLU Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tahsin Beyzadeoğlu Hakkında

Tahsin Beyzadeoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu, 1971'de Bursa'da dünyaya gelmiştir. Tıp eğitimini 1994 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve ardından da uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı'nda 2000 yılında 'Sinoviyal Sarkoma'nın Tedavisi' konulu tezi ile bitirmiştir.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu, 2001 yılının Ocak ayı ile 2005 yılının Ağustos ayları arasında Özel Umut Hastanesi'nde; 2005 yılının Ağustos ayından 2012 yılının Eylül aynına kadar ise Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü'nde hizmet vermiştir ve aynı dönemde Tıp Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde dersler vermiştir.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi Spor Fizyoterapisi Yüksek Lisans Programı kurucu Öğretim Üyeleri'ndendir.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu 2012 yılının Eylül ayında Bağdat Caddesi'nde özel kliniğini kurmuştur ve halen hastalarına orada hizmet vermektedir. Kendisinin başlıca uzmanlık ve ilgi alanları artroskopil cerrahi, el cerrahisi ve spor yaralanmalarıdır.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu, A Milli Erkek Basketbol Takımımız doktorluğu yapmakta olup aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık ve Performans İcra Kurulu, Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Sağlık Kurulları Üyeliği görevlerini de sürdürmektedir.

Uluslararası ve ulusal bilimsel mecralarda yayınlanmış 44'ün üzerinde makalesi, 95'in üzerinde sözlü bildirisi ve poster sunumu vardır. Ayrıca 9 kitap bölümü yazarlığı, 6 kitap bölüm tercümesi,111 konferans, panel, seminer konuşması da bulunmaktadır.

Prof. Dr. Beyzadeoğlu, evli ve iki çocuk babası olup İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi
 • Kol Ve Bacak Muayenesi
 • Yürüme Analizi
 • Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları
 • Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları
Tedaviler
 • Batık tırnak tedavisi
 • Ampütasyon
 • Diz protezleri
 • Morton nöroma çıkarılması
 • Karpal tünel ve sinir basısı onarımı

Tahsin Beyzadeoğlu Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. T Beyzadeoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. T Beyzadeoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu Prof. Dr. Tahsin BEYZADEOĞLU Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Batık tırnak tedavisi, Ampütasyon, Diz protezleri, Morton nöroma çıkarılması, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, Aproskopik topuk dikeni cerrahisi, Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Lomber spinal füzyon, Pediatrik ortopedi cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi, Kol Ve Bacak Muayenesi, Yürüme Analizi, Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları, Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. T Beyzadeoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Tahsin Beyzadeoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. T Beyzadeoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.