Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Jinekolojik Kanserler, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Rahim Kanseri (Uterus Kanseri)

Randevu Al 0 (850) 474 26 77

Doktorun Adresi

Teşvikiye Mah. Av. Süreyya Ağaoğlu Sok. Melek Apt. No: 37/3-4  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 474 26 77
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Süleyman Engin Akhan Hakkında

Süleyman Engin Akhan Kimdir?

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, 1966 yılında Manisa'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1977-1985 yılları arasında Saint Benoit Fransız Erkek Lisesi'nde tamamlamıştır. 1986 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü 1993 yılında Adıyaman Besni Verem Savaş Dispanseri'nde Başhekim olarak yerine getirmiştir. 1993-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamıştır. 1997- 2003 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Uzman Doktor (Başasistan) olarak görev yapmıştır. 2003 yılında Doçent Doktor unvanı alan Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, 2009 yılı Aralık ayında yapmış olduğu başarılı akademik çalışmalarından dolayı İstanbul Üniversitesi Senatosu ve Yönetim Kurulu tarafından Profesörlük unvanına layık görülmüştür.

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış 24 makalesi ve uluslararası kongrelerde kazandığı pek çok ödülü vardır. Ayrıca Maturitas, European Journal of Obstetrics & Gynecology and Reproductive Biology, International Journal of Infectious Diseases, Clinical Chemistry and Laboratory Medicine gibi uluslararası saygın dergilerde hakemlik görevi bulunmaktadır.

2004-2006 yılları arasında Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olan Prof. Dr. AKHAN, şu anda, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olmanın yanında aynı derneğin Saymanlığını da yürütmektedir. Kuzey Amerika Menopoz Derneği (NAMS) ve Amerikan Laparoskopik Cerrahlar Birliği (AAGL)'nin aktif üyesi olan Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, son olarak 2010 yılında Venedik'de yapılacak olan “16th International Congress of the International Society of Psychosomatic Obstetrics and Gynecology (ISPOG)” kongresinin bilimsel kuruluna davet edilmiştir. Kendisi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Fransızca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Jinekolojik Kanserler
 • Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Rahim Kanseri (Uterus Kanseri)
 • Rahim Ağzı Kanseri
 • Hormonal Bozukluklar
Tedaviler
 • Genel jinekolojik operasyonlar
 • Ürojinekolojik ameliyatlar
 • Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi)
 • Genital kanser
 • Koterizasyon
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 26 77

Süleyman Engin Akhan Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ret..toprak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dünyanın en naif,en kibar , sesi ile en çok huzur veren hocası. Batman'dan İstanbul'a onunçin gittim ağlayarak gittim mutlulukla geldim. Sizi çok seviyorum Süleyman hocam. 05-10-2020

ğla..tseven
Zamanlama
İlgi
Ortam

Süleyman Hoca için söylenecek o kadar çok söz var ki.. insanlığı, iletişimi, naifliği, işine olan aşkı, hocalığı... yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız.. neredeyse birçok doktorun umutsuz olarak bizi geri çevirdiği anneannemin yumurtalık kanseri için ilk günden itibaren bizimle aile dostumuz gibi ilgilenerek böyle zor bir süreçte tüm ailemizin psikoloğu gibi oldu.. anneannemi ileri yaşına rağmen bu zorlu hastalıktan kurtardı.. ona çok şey borçluyuz..ne desem kelimeler az ve eksik.. tek diyebileceğim 1 sn bile düşünmeyin ve Süleyman hoca ya kendinizi emanet edip yeni hayatınızı kucaklayın 24-06-2020

an..it
Zamanlama
İlgi
Ortam

Süleyman bey eşimi miyomdan kurtaran kadın doğum hocasıdır. Guleryuzlu ve ilgilidir. Allah razı olsun, tuttuğunu altın etsin. 18-01-2020

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 26 77

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. Genel jinekolojik operasyonlar, Ürojinekolojik ameliyatlar, Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi), Genital kanser, Koterizasyon, Epizyotomi, Botox uygulaması, Histerosalpingografi (hsg), Pelvik laparaskopi alanlarında hizmet veriyor ve Jinekolojik Kanserler, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Rahim Kanseri (Uterus Kanseri), Rahim Ağzı Kanseri, Hormonal Bozukluklar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 19 Eyl
Pzt 20 Eyl
Sal 21 Eyl

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.