Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Jinekolojik Kanserler, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Rahim Kanseri (Uterus Kanseri)

Randevu Al0 (850) 433 38 20

Adres

Teşvikiye Mah. Av. Süreyya Ağaoğlu Sok. Melek Apt. No: 37/3-4  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Süleyman Engin Akhan Kimdir?

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, 1966 yılında Manisa'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1977-1985 yılları arasında Saint Benoit Fransız Erkek Lisesi'nde tamamlamıştır. 1986 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü 1993 yılında Adıyaman Besni Verem Savaş Dispanseri'nde Başhekim olarak yerine getirmiştir. 1993-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamıştır. 1997- 2003 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Uzman Doktor (Başasistan) olarak görev yapmıştır. 2003 yılında Doçent Doktor unvanı alan Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, 2009 yılı Aralık ayında yapmış olduğu başarılı akademik çalışmalarından dolayı İstanbul Üniversitesi Senatosu ve Yönetim Kurulu tarafından Profesörlük unvanına layık görülmüştür.

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış 24 makalesi ve uluslararası kongrelerde kazandığı pek çok ödülü vardır. Ayrıca Maturitas, European Journal of Obstetrics & Gynecology and Reproductive Biology, International Journal of Infectious Diseases, Clinical Chemistry and Laboratory Medicine gibi uluslararası saygın dergilerde hakemlik görevi bulunmaktadır.

2004-2006 yılları arasında Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olan Prof. Dr. AKHAN, şu anda, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olmanın yanında aynı derneğin Saymanlığını da yürütmektedir. Kuzey Amerika Menopoz Derneği (NAMS) ve Amerikan Laparoskopik Cerrahlar Birliği (AAGL)'nin aktif üyesi olan Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, son olarak 2010 yılında Venedik'de yapılacak olan “16th International Congress of the International Society of Psychosomatic Obstetrics and Gynecology (ISPOG)” kongresinin bilimsel kuruluna davet edilmiştir. Kendisi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Jinekolojik Kanserler
 • Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Rahim Kanseri (Uterus Kanseri)
 • Rahim Ağzı Kanseri
 • Hormonal Bozukluklar

Tedaviler

 • Genel jinekolojik operasyonlar
 • Ürojinekolojik ameliyatlar
 • Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi)
 • Genital kanser
 • Koterizasyon

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 20

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..it

Süleyman bey eşimi miyomdan kurtaran kadın doğum hocasıdır. Guleryuzlu ve ilgilidir. Allah razı olsun, tuttuğunu altın etsin. 18-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Cum 10 Nis
Cmt 11 Nis
Paz 12 Nis

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.