Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul
5.0

Jinekolojik Kanserler, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Rahim Kanseri (Uterus Kanseri)

“Yapılan tetkikler sonucu rahimağzında cin3 olduğunu öğrendim, konizasyon olmam gerekiyordu ve iki kö...” Devamı

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, 1966 yılında Manisa'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1977-1985 yılları arasında Saint Benoit Fransız Erkek Lisesi'nde tamamlamıştır. 1986 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü 1993 yılında Adıyaman Besni Verem Savaş Dispanseri'nde Başhekim olarak yerine getirmiştir. 1993-1997 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamıştır. 1997- 2003 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Uzman Doktor (Başasistan) olarak görev yapmıştır. 2003 yılında Doçent Doktor unvanı alan Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, 2009 yılı Aralık ayında yapmış olduğu başarılı akademik çalışmalarından dolayı İstanbul Üniversitesi Senatosu ve Yönetim Kurulu tarafından Profesörlük unvanına layık görülmüştür.

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış 24 makalesi ve uluslararası kongrelerde kazandığı pek çok ödülü vardır. Ayrıca Maturitas, European Journal of Obstetrics & Gynecology and Reproductive Biology, International Journal of Infectious Diseases, Clinical Chemistry and Laboratory Medicine gibi uluslararası saygın dergilerde hakemlik görevi bulunmaktadır.

2004-2006 yılları arasında Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği yapmış olan Prof. Dr. AKHAN, şu anda, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olmanın yanında aynı derneğin Saymanlığını da yürütmektedir. Kuzey Amerika Menopoz Derneği (NAMS) ve Amerikan Laparoskopik Cerrahlar Birliği (AAGL)'nin aktif üyesi olan Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, son olarak 2010 yılında Venedik'de yapılacak olan “16th International Congress of the International Society of Psychosomatic Obstetrics and Gynecology (ISPOG)” kongresinin bilimsel kuruluna davet edilmiştir. Kendisi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Atypical Presentation of Swyer Syndrome.

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN Muayenehanesi
Teşvikiye Mah. Av. Süreyya Ağaoğlu Sok. Melek Apt. No: 37/3-4 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Genel jinekolojik operasyonlar Ürojinekolojik ameliyatlar Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi) Genital kanser Koterizasyon Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN, 1966 yılında Manisa'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1977-1985 yılları arasında Saint Benoit Fransız Erkek Lisesi'nde tamamlamıştır. 1986 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

Fransızca, İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Jinekolojik Kanserler Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Rahim Kanseri (Uterus Kanseri) Rahim Ağzı Kanseri Hormonal Bozukluklar Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN Muayenehanesi (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 26 77

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BG
Bsk G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yapılan tetkikler sonucu rahimağzında cin3 olduğunu öğrendim, konizasyon olmam gerekiyordu ve iki kötü doktor tecrübesinden sonra Süleyman Hocamı buldum şükürler olsun. Öncelikle alanındaki en iyi doktorlardan biri olması bir yana , titiz çalışma sistemi ve hasta psikolojisini yönetmenin ne önemli bir şey olduğunu onunla anladım. Benim gibi genç yaşta kaygıları korkuları olan birini verdiği güvenle o kadar iyi hissettirdi ki ne kadar teşekkür etsem az kalır. Her soruma sabırla tüm açıklığıyla cevap verdi. Sürekli iyi şeyler söyleyip beni iyi hissettirmedi, gerçekleri tüm açıklığıyla söyleyip , “kötü bir sonuç da çıksa ben yanındayım, sana bir şey olmasına izin vermem” dedi . Sonsuz güvendim ve Operasyonumuz başarıyla sonuçlandı. Benim için o kadar kıymetliydi ki, bundan sonra allah ömür verdikçe beraberiz, canımı koşulsuz emanet ederim. Ne şanslıyız ki ülkemizde böyle kıymetli hocalar var

Hic*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dünyanın en naif,en kibar , sesi ile en çok huzur veren hocası. Batman'dan İstanbul'a onunçin gittim ağlayarak gittim mutlulukla geldim. Sizi çok seviyorum Süleyman hocam.

ÇY
Çağ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Süleyman Hoca için söylenecek o kadar çok söz var ki.. insanlığı, iletişimi, naifliği, işine olan aşkı, hocalığı... yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız.. neredeyse birçok doktorun umutsuz olarak bizi geri çevirdiği anneannemin yumurtalık kanseri için ilk günden itibaren bizimle aile dostumuz gibi ilgilenerek böyle zor bir süreçte tüm ailemizin psikoloğu gibi oldu.. anneannemi ileri yaşına rağmen bu zorlu hastalıktan kurtardı.. ona çok şey borçluyuz..ne desem kelimeler az ve eksik.. tek diyebileceğim 1 sn bile düşünmeyin ve Süleyman hoca ya kendinizi emanet edip yeni hayatınızı kucaklayın

EK
Ert*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Süleyman bey eşimi miyomdan kurtaran kadın doğum hocasıdır. Guleryuzlu ve ilgilidir. Allah razı olsun, tuttuğunu altın etsin.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742677

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan Prof. Dr. Süleyman Engin AKHAN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Süleyman Engin Akhan Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. Jinekolojik Kanserler, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Rahim Kanseri (Uterus Kanseri) alanlarında hizmet veriyor ve Genel jinekolojik operasyonlar, Ürojinekolojik ameliyatlar, Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 26 77

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube