Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Dudak Damak Yarıkları, Kubital Tünel, El Yaralanması

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Ascioglu Plaza Hakki Yeten Cd. No: 17/6 Fulya  Beşiktaş, İstanbul
Cosmed Estetik Plastik Cerrahi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Suat Nazım Çerkeş Hakkında

Suat Nazım Çerkeş Kimdir?

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş, 1959 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Ankara’da  tamamladı. 1977 yılında Ankara Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl Hacettepe Tıp Fakültesi’ne girdi. 1983 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1983-1985 yılları arasında Ordu-Ünye’de mecburi hizmetini yaptı. 1985 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda ihtisasa başladı. İhtisası süresince özellikle mikrocerrahi alanında çalışmalarda bulundu ve İstanbul Tıp Fakültesi’nde Mikrocerrahi uygulamalarını başlattı.

1990 yılında Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi uzmanı oldu. Aynı yıl A.B.D.’ne giderek UAB (University of Alabama at Birmingham) da dünyanın en tanınmış plastik cerrahlarından dünyada endoskopik yüz germe ameliyatlarının ilk uygulayıcısı Prof. Luis O. Vasconez’in kliniğinde 1 yıl klinik fellow ve 6 ay araştırma fellow’u olarak çalıştı. Bu süreden sonra A.B.D.’de burun estetiğinin en önemli otoritelerinden biri olan Dr. Gaylon Mc Collough’un kliniğinde 4 ay süre ile çalışarak bu konudaki deneyimlerini geliştirdi.

1992 yılında Türkiye’ye dönen Dr. Suat  Nazım Çerkeş İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda uzman olarak çalışmaya başladı. 1997 yılında Doçent oldu. 1997-2002 yılları arasında Istanbul Tıp Fakültesi  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda öğretim üyesi olarak çalıştı. 2002 yılı başında görevinden ayrılarak COSMED Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’ni 2003 yılında da şubesi Cosmed Caddebostan Estetik Plastik Cerrahi & Güzellik Merkezini hizmete açtı.

Dr. Suat Nazım Çerkeş Estetik Plastik Cerrahi uzmanı olduğu 1990 yılından günümüze dek estetik cerrahi alanındaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikle burun estetiği (rinoplasti) konusundaki başarılı sonuçları tüm dünyadaki meslektaşları tarafından kabul görmüş olup, tüm dünya genelinde düzenlenen en önemli estetik plastik cerrahi kongrelerinde konferanslar vermek, eğitim amaçlı canlı ameliyatlar gerçekleştirmek için davet edilmektedir. Bu alanda ülkemizi başarı ile temsil etmektedir. Dr. Nazım Çerkeş 2009 yılında Türkiye’de Estetik Cerrahi Derneği Başkanlığı’na; 2010 yılında ise ISAPS Uluslarası Estetik Plastik Cerrahlar Birliği’nin Eğitim Komitesi Başkanlığı görevlerine getirilmiştir.

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ, Amerikan Plastik Cerrahlar Birliği, Türk Plastik Cerrahi Derneği ve Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği üyesidir. Nazım Çerkeş evli olup iki kız çocuk babasıdır. İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. Hobileri arasında serbest ve scuba dalgıçlık, kayak yapmak, briç oynamak sayılabilir.

Burun estetiği ameliyatı konusunda tüm dünyada otorite kabul edilen cerrahlardan biridir. Her yıl 20nin üzerinde uluslarası kongrede burun ameliaytı, yüz germe ve meme estetiği ameliyatları konularında konferanslar vermektedir. Dr. Çerkeş Uluslararası Estetik Plastik Cerrahlar Birliği (ISAPS) İkinci Başkanı ve Avrupa Rinoplasti Birliği'nin 3 kurucu üyesinden biridir. 

Dr. Çerkeş Burun Estetiği Aletleri

Dr. Çerkeş, burun ameliyatında çok daha incelikli müdahaleler için kullandığı ameliyat aletlerinin tasarımını kendisi yapmaktadır. BU aletler ABD California'da üretilmektedir. VE tüm dünyada estetik cerrahlar tarafından kullanılmaktadır.

Dr. Çerkeş Burun Estetiği Eğitim DVD'si

Dr. Çerkeş'in estetik cerrahların eğitimine yönelik hazırlanmış; kendi geliştirdiği teknikleri anlatan DVD'si bulunmaktadır. DVD ABD'de ve tüm dünyada satılmaktadır.

Dr. Çerkeş Burun Estetiği Kursları

Prof Dr. Nazım Çerkeş, kendi geliştirdiği ameliyat tekniklerini anlattığı estetik cerrahlara yönelik kurslar vermektedir. 6 yılı aşkın süredir devam eden kurslara dünyanın birçok ülkesinden estetik cerrahlar katılarak Dr. Çerkeşin 1 hafta süreyle yaptığı ameliyatları izlemektedir.

Davet Edildiği Uluslararası Kongreler

Estetik cerrahi alanında dünyanın en önemli ve prestijli kongrelerinde Dr. Çerkeş, konferanslar vermek üzere davet edilmektedir. Dr. Çerkeş her yıl 20 nin üzerinde uluslararası kongrede burun, yüz ve meme estetiği konularında konferanslar vermekte eğitim amaçlı ameliyatlar gerçekleştirmektedir

Estetik Cerrahi Dernek Başkanlıkları

Estetik Plastik Cerrahi ile ilgili dünyanın en önde gelen derneklerinde Başkanlık ve Yöneticilik görevlerini sürdürmektedir. Dr. Çerkeş halen Uluslararası Estetik Plastik Cerrahlar Birliği'nin İkinci Başkanıdır. Avrupa Rinoplasti Derneği'nin 3 kurucu üyesinden biridir.

Bilimsel Yayınlarda Editöryel Çalışmalar

Dr. Çerkeş Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ile ilgili ABD'de yayınlanan bilimsel yayınlarda editöriel çalışmalar yapmaktadır.

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Çerkeş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Çerkeş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş Cosmed Estetik Plastik Cerrahi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cinsiyet değişimi, Güçlendirme mamoplasti(meme büyütme), Burun estetiği (Rinoplasti), Koltuk altı terlemesi, Baldır protezi alanlarında hizmet veriyor ve Dudak Damak Yarıkları, Kubital Tünel, El Yaralanması, Askılama / İple germe uygulamaları, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Çerkeş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Suat Nazım Çerkeş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Çerkeş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.