Prof. Dr. Sinan Tozoğlu

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Antalya
5.0

Zirkonyum Porselen Kronlar, Diş Köprüsü, Diş Sıkma

5.0

“Çok değerli Sinan hocam ve eşleri Ümmühan hocama kocaman sevgilerimi iletiyorum, kendileriyle ...” Devamı

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu, başarılarla dolu ilköğretim ve lise yıllarından sonra 1993 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nde lisans eğitimine başlamıştır. 1998  yılında diş hekimi olarak mezun olmuş, aynı üniversitede Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamış ve doktorasını 2004 yılında tamamlamıştır.

Aynı yıl yardımcı doçent olarak atanmış ve ilerleyen süreçte doçentlik ünvanı alarak akademik hayatını sürdürmüştür. Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Bologna koordinatörlüğü, Erasmus ve Mevlana programları gibi birçok alanda akademik görevler yapmıştır. 2011 yılında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine atanan ve Dekan yardımcılığı yapan Dr.Tozoğlu, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanlığını da yürütmüştür. Akdeniz Üniversitesi senato üyeliği ile birlikte çok sayıda koordinatörlükte çalışmıştır.

Çok sayıda diş hekimliği öğrencisinin yanı sıra, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi asistanlarına eğitimler vermiş, danışmanlıklar yapmıştır.

Ulusal ve uluslararası dergilerde çok sayıda üst düzey yayınlar yapmış, yapmış olduğu bu yayınlar çok sayıda atıflar almıştır. Bilimsel dergilerde yayın kurulu üyelikleri olup hakemlik görevlerini sürdürmektedir.

Birçok yurt içi ve yurt dışı bilimsel organizasyonda davetli konuşmacı olarak sunular yapmıştır.

Ülkemizde ve dünyada sayılı ameliyatlardan olan diş ve çeneleri içeren yüz nakillerinde yer almıştır.

Prof Dr. Sinan Tozoğlu Antalya Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Ağız ve Diş Çene Cerrahisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

ProDentalia Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Öğretmenevleri Mah. Atatürk Bulv. No: 96 Zeki Plaza Kat: 3 Konyaaltı/Antalya
Hizmetler
Çene cerrahisi Genel anestezi ile diş tedavisi Çocuk diş tedavisi Lazer cerrahisi Sinus cerrahisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu, başarılarla dolu ilköğretim ve lise yıllarından sonra 1993 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nde lisans eğitimine başlamıştır. 1998  yılında diş hekimi olarak mezun olmuş, aynı üniversitede Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamış ve doktorasını 2004 yılında tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2022
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Zirkonyum Porselen Kronlar Diş Köprüsü Diş Sıkma Diş Taşı (Tartar) Gingivitis (Basit Diş Eti Hastalığı) Devamı

Deneyimler

ProDentalia Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2022 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖE
Özl*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Çene cerrahisi
ProDentalia Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Çok değerli Sinan hocam ve eşleri Ümmühan hocama kocaman sevgilerimi iletiyorum, kendileriyle 2 seneye yakın bir zamandır bruksizm tedavim devam ediyor. Çok şükür her şey yolunda. Ablam ,yaptırdığı implanttan da çok memnun. Iyi ki tanışmışız..💓

MK
Muh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Antalya da gitmediğim çene cerrahı kalmadı hiç biride çene eklemlerin tedavisini yapamadı Sinan hocaya gittim çene eklemlerimi tedavi etti agrilarim ortadan kalktı çene cerrahisi olarak Antalyada bu işin piri Sinan Tozoglu dur çene eklemi rahatsızlığı olan herkese şiddetle tavsiye ederim.muharrem KIYATSİL

Gam*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

3 senedir kaçtığım operasyonumu ( 3 çekim , kist temizliği , kök alma ) 1 saat sürmeden güleryüzlü ekibi ve kendi neşesi ile gerçekleştirdi Hocam . Güvenerek 3 senenin sonunda gittim şükür sorunsuz atlattık . Mesleğine bu kadar saygılı , işine bu kadar aşık hekime rast gelmek bizim şansımız oldu ailece . Gözünüz kapalı gidin Lütfen Sinan Hocama , arkanıza yaslanın ve sadece kendisine güvenin . Sonsuz teşekkür ederim emeklerinden dolayı meslek hayatında başarıları daim olsun... Gamze Özkan .

Mel*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ağrımı sızımı geçiren kıymetli doktorumuza çok teşşekür ediyorum hiçbir çene cerrahının koyamadığı teşhisi kendisi koyup beni sıkıntıdan kurtardı hocam iyiki varsınız size minnettarım

HK
Hab*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sinan hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Sağlıkçı olmama rağmen senelerdir yenemediğim diş hekimi fobimi sayesinde atlattım. Korktuğum için tedavileri sürekli erteliyordum.1-2 senedir diş sıkma ve çene eklemi problemim vardı ağzımı açamayacak dereceye gelince Sinan hocayı internette araştırmalarım sonucu buldum. Hemen randevu aldım ve tedavi planladık. Uyguladığı tedaviler(artrosentez, lazer, botoks, gece plağı) sayesinde şuan ağzımı daha rahat açıp kapatabiliyorum. Çene eklemi ağrısı olmaması mükemmel bir şeymiş.. Tedavi süreci boyunca Sinan hocanın sabrına ve ilgisine hayran kaldım. İşinde uzman, kibar, mütevazi bir hekim. Bütün ekip çok ilgili ve güleryüzlü. Sinan hocaya, bütün ekibe ve özellikle Leyla hanıma çok teşekkürler.

İe
İsm*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Panik atak hastası biri olarak çok korktuğum ve hep ertelediğim diş çekimlerine sinan beyin samimi ve güven veren yaklaşımı sayesinde 26 operasyonlu dişçekimlerime başladık bana karşı olan sabrı elinin hafifliği sayesinde 16 dişim çekildi .daha devam ediyoruz kendisine çok teşekkür ederim ayrıca asistanı bayan arkadaşın kolunu müfettiğim için özür dilerim.resepsiyondaki hanım efendiden asistanı Ahmet beye ayrıca hemşire hanımlara sonsuz sevgi ve saygılar .

HT
Hsn T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sinan bey ve ekibi gerçekten çok kaliteli hizmet sunuyor. Tedavi süresince güler yüzünü eksik etmeyen personele Sinan ve emre hocaya çok teşekkür ederiz. Çene sıkma dolgu ve kanal tedavisi için gittik. Çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Pişman olmayacaksınız...rky-hsn

Ilk*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sorunlu gömülü yirmilik dişlerim vardı. Daha önce gittiğim yerde uyuşuk kalma riski var denerek güven vermediler. Ama Sinan bey sayesinde üç yirmilik dişime aynı anda operasyon yaptırma cesareti buldum. Operasyon sonrası ne ağrı ne sızı ne şişlik. Gerçekten Sinan beye çok teşekkür ediyorum sayesinde çok rahat geçirdim bu dönemi.

CY
Cer*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yıllardır çenemden yana çektiğim ağrılara nokta koyan hekimdir.Yaptığı ışın tedavisi ve çene botoksu hayatımda dönüm noktası olmuştur. Gerek insanlığıyla gerek uyguladığı tedavi yöntemiyle herkesin örnek alması gerek hekim diye düşündüğüm bir doktordur. Daha iyisini aramayın adres ANTLARA SİNAN TOZOĞLU.

AN
Adn*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Takma dişim ile ilgili Antlara diş polikliniğine bir sefer uğradım ve dedim ki tamam bundan sonra diş ile ilgili doğru adresi buldum. Daha girişten itibaren güler yüz (smile) ve alaka. Sinan beyin klinikteki ilgisi ve yaptığı tedavi ile takma dişimden memnun kaldım. Ve öğrendimki Sinan bey çene cerrahisi alanında bir Prof. İmiş. Teşekkürler Sinan bey ve Antlara personeline. Adnan

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu ProDentalia Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Sinan Tozoğlu Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. Zirkonyum Porselen Kronlar, Diş Köprüsü, Diş Sıkma alanlarında hizmet veriyor ve Çene cerrahisi, Genel anestezi ile diş tedavisi, Çocuk diş tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube