Prof. Dr. Sinan Çağlayan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul
5.0

Hormon Hastalıkları, Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı), Polikistik Over Sendromu

5.0

“Sinan hocayı Temmuz 2018 yılında tanıdık..Halamın çeşitli rahatsızlıklarına çare bulamamanın derdiyl...” Devamı

Prof. Dr. Sinan Çağlayan

Doç.Dr.Sinan ÇAĞLAYAN, 1966 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, 1983 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde 1995-1999 yılları arasında İç Hastalıkları uzmanlığını, 2003-2006 yılları arasında ise Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanlığını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009-2012 yılları arası Central Hospital/Özel Göztepe Hastanesi'nde, 2006-2007 yılları arası Acıbadem HAstanesi, Bağdat Caddesi Tıp Merkezi'nde, 2003-2012 yılları arası GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde, 2012-2013 yılları arası Kadıköy Şifa Hastanesi ve İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde, 2013-2015 yılları ise İstanbul Medipol Üniversitesi,Tıp Fakültesi'nde görev alan Doç.Dr.Sinan ÇAĞLAYAN,mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Doç.Dr.Sinan ÇAĞLAYAN, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği, İstanbul Üniversitesi Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü-Metabolizma ve Diabet Araştırma ve Uygulama Birimi (MEDAB) Bilim Kurulu Üyeliği,European Association for the Study of Diabetes (EASD), üyesidir. Ayrıca iyi derecede ingilizce bilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. Sinan ÇAĞLAYAN Muayenehanesi
Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Terrace Fulya , Center 1 No: 11 D: 85 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti) Böbrek üstü bezi hastalıkları (adrenal gland hastalıkları) Hipofiz hastalıkları (prolaktin yüksekliği, büyüme hormonu ve kortizol hormon bozuklukları..) Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları) Tiroid kan testleri Devamı

Hakkında

Doç.Dr.Sinan ÇAĞLAYAN, 1966 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, 1983 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde 1995-1999 yılları arasında İç Hastalıkları uzmanlığını, 2003-2006 yılları arasında ise Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanlığını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Hormon Hastalıkları Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı) Polikistik Over Sendromu Hipofiz Bezi Hastalıkları Tiroid Hastalıkları (guatr) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Işı*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sinan hocayı Temmuz 2018 yılında tanıdık..Halamın çeşitli rahatsızlıklarına çare bulamamanın derdiyle yakınırken, internette doktor arayışına çıkmışken buldum sinan hocayı. Kısa surede randevu imkanı sunuldu ve o gün geldiğinde Sinan hoca baştan aşağı gereken ne muayene ultrason veya tahlil varsa, yapti ve yaptırdı. Sayesinde halamın hiç bilmediği rahatsızlıklarının var olduğunu öğrenmiş olduğumuzla kalmadık hatta bize yol gösterdi tavsiyelerde bulundu. Sinan hoca çok özverili, samimi ve hastasını dinleyip vakit ayıran bir Doktor. Halamın kendisinden sonra olan tedavi sürecini takip edip bilgilendirme isteyen, hatta hastasının adına sevinen bir insan. Sinan hoca bize yol gösterici oldu, kendisiyle yola çıktık ve şuan halam çok güzel yerlerde. Sayenizde artık çok daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürüyor halam. İyiki sizi bulmuşum, ilgi ve alakanız için halam adına ve kendi adıma size çok teşekkür ederim.

LK
L. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sn. Sinan bey, kısa sürede sorularıma cevap verdiğiniz için, hassasiyetiz ve ilginiz için teşekkür ederim.

FK
Fat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Hocamdan Allah razi olsun sorumu cevaplamis meslek hayatinda basarilar

pg
P G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çok hızlı ve faydalı cevaplar aldım Sinan hocadan. Herkese tavsiye eder, kendisine teşekkürlerimi iletirim.

SD
Sev*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sorularımıza çok kısa süre içinde yanıt veriyorsunuz, İlginiz için çok teşekkür ederim hocam.

SD
Sev*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sorularımıza çok kısa süre içinde yanıt veriyorsunuz, İlginiz için çok teşekkür ederim hocam.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sinan Çağlayan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Sinan Çağlayan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Sinan Çağlayan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Sinan Çağlayan Prof. Dr. Sinan ÇAĞLAYAN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Sinan Çağlayan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Sinan Çağlayan Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Hormon Hastalıkları, Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı), Polikistik Over Sendromu alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti), Böbrek üstü bezi hastalıkları (adrenal gland hastalıkları), Hipofiz hastalıkları (prolaktin yüksekliği, büyüme hormonu ve kortizol hormon bozuklukları..) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube