Prof. Dr. Serdar Akyıldız, İzmir, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Serdar Akyıldız

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İzmir

Gırtlak Kanseri, Dil kanseri, Tükürük Bezi Tümörü

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

1420 Sok. No:82 K:4 D:7 Azim Apt. Alsancak  Konak, İzmir
Prof. Dr. Serdar Akyıldız Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Serdar Akyıldız Hakkında

Serdar Akyıldız Kimdir?

Prof. Dr. Serdar AKYILDIZ, İzmir'de doğmuştur. Bornova Anadolu Lisesinde öğrenimine devam ederek 1984 yılında mezun olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini birincilikle kazanmıştır.1990 yılında Tıp Doktoru ünvanını alarak ihtisasını aynı fakültenin Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında yapmaya başlamış ve 1995 yılında Uzman Doktor unvanının sahibi olmuş aynı zaman da İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başlamıştır. 

1996-1997 yıllarında askerlik görevini Erzincan Asker Hastanesinde tamamlamış olan Prof. Dr. Serdar AKYILDIZ, 2002 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında uzman olarak göreve başlamış, 2006 yılında Yardımcı Doçent, 2010 yılında Doçent ve 2015 yılında Profesör ünvanını almıştır. 

2011-2013 yılları arasında MedicalPark İzmir Hastanesinde İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı'nın kuruluş çalışmalarına bizzat katkıda bulunmuş, halen tam zamanlı görevine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam etmekte olup mesai sonrasında özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle Baş-Boyun Kanserleri özel ilgi alanıdır. Diğer yan uğraşları arasında Bilgisayar Donanım ve Yazılımı, Windows tabanlı nesneye yönelik programlama, Web tasarımı, Dijital görüntü işleme ve grafik tasarımı ve Tıbbi istatistik uygulamaları sayılabilir.

İyi derecede İngilizce bilen Prof. Dr. Serdar AKYILDIZ, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • “A comparison of two endoscopic posterior cordotomy techniques: Laser cordotomy vs diathermy‐assisted cordotomy (İki endoskopik posterior kordotomi tekniğinin karşılaştırılması: Lazer kordotomi ve diatermi destekli kordotomi)”, Clinical Otolaryngology, (2
 • “Effectiveness of Sentinel Lymph Node Biopsy with Pre-epiglottic Tc99 Injection (Preepiglottik Tc99 enjeksiyon yöntemiyle sentinel lenf nodu biyopsisinin etkinliği).” B-ENT, 13, 205-10, (2017).
 • “The Role of Microaspiration in the Pathogenesis of Gastroesophageal Reflux-related Chronic Cough (Gastroözofajiyal reflü ilişkili kronik öksürük patogenezinde mikroaspirasyonun rolü)”, J Neurogastroenterol Motil, 23, 41-8, (2017).
 • “Electromyography-Guided Botulinum Toxin Injection Into the Cricothyroid Muscles in Bilateral Vocal Fold Abductor Paralysis (Çift taraflı ses teli felcinde krikotiroid kaslara elektromiyografi kılavuzunda botoks enjeksiyonu)”, Clin Exp Otorhinolaryngol, 1
 • “The effect of preoperative neutrophil, platelet and lymphocyte counts on local recurrence and survival in early-stage tongue cancer (Erken evre dil kanserlerinde operasyon öncesi nötrofil, trombosit ve lenfosit sayımlarının lokal nüks ve sağkalıma etkisi

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Diplomalar ve Sertifikalar

Ödüller

 • Suprakrikoid Parsiyel Larenjektomi Sonuçlarımız”, Poster Bildiri İkincilik Ödülü, 8. Ulusal Laringoloji Kongresi, İzmir (01.01.2015)
 • Endoskopik Sfenopalatin Arter Ligasyonunda Anatomik Varyasyonlara Bağlı Başarısızlık Nedenleri”, Rinoloji-Allerji Sunum Birincilik Ödülü, 30. Türk Ulusal Otolaringoloji ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, Antalya, (01.01.2008)
 • Lakrimal Kesenin İntranazal Lokalizasyonunda Anatomik Varyasyonlar”, Rinoloji-Allerji Sunum Üçüncülük Ödülü, 30. Türk Ulusal Otolaringoloji ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, Antalya (01.01.2008)
 • Süperior Semisirküler Kanal Dehisansının Orta Kulak Rezonans Frekansına Etkisi”, Türk KBB Vakfı Prof. Dr. Orhan Sunar Poster Ödülü, 30. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz Baş-Boyun Cerrahisi Kongresi, Antalya, (02.02.2008)
 • Özofagus Konuşması Yapan Total Larenjektomili Hastalarda Hava Kinetiklerinin İmpedans İle İncelenmesi”, Baş-Boyun Sunum Üçüncülük Ödülü, 31. Türk Ulusal Otolaringoloji ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, Antalya, (01.01.2009)

Doktor Yorumları

Değerlendir
15 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..eri

Hayatta en büyük şansım hastalık aşamasında Serdar hocaya rastlamam olmuştur. Size ne kadar minnettarım anlatamam hocam. Beni tekrar hayata döndürdünüz. Iyiki varsınız... 21-05-2020

..

Bizim için bir şanstır bizi çok bilgilendirdi teşekkürler 04-02-2019

..

Doktor beyin ilgisinden ve randevu sürecindeki yardımlarından dolayı sekreter hanıma teşekkür ederim 01-02-2019

..

Gördüğüm en iyi ve anlayışlı doktor.sevgilerimi iletiyorum teşekkürler 31-01-2019

..

İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim Anlayışlı ve çok kibar bir beyefendi 31-01-2019

..

Tavsiye üzerine geldiğimiz Doktor Serdar Bey oldukça açıklayıcı bilgileri ile rahatlattı sonucun şu anda daha iyi olacağına inanıyoruz Çok teşekkürler 30-01-2019

...

Biz Serdar hocaya ailecek güveniyoruz bizim için yaptıkları için şükranlarımızı sunuyoruz İyi ki varsınız 28-01-2019

...

Gördüğüm en iyi doktorlardan biri dediklerini yapacağım teşekkürler 24-01-2019

..

Verdiği ayrıntılı bilgi için Doktor Serdar Akyıldız sonsuz teşekkür ederiz 15-01-2019

..

Çok memnunum ve mutluyum tam hayal ettiğim etik bir doktor 15-01-2019

..

Doktorumuz Serdar Akyıldız da gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz 15-01-2019

..Aslan

Çok teşekkür ederim 12-01-2019

..

Hocamın hastalık hakkında verdiği bilgilerden dolayı kendisine teşekkür ederiz 11-01-2019

..

Çok güzel karşılandık Doktor bey de ilgilenDİ mütevazi bir insan ilginiz için teşekkür 09-01-2019

..

Hocamın ilgisinden yardımlarından oldukça memnun kaldık 09-01-2019

15 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Serdar Akyıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serdar Akyıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Akyıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Akyıldız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Serdar Akyıldız Prof. Dr. Serdar Akyıldız Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Serdar Akyıldız Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Larenjektomi, Kanser cerrahisi, Bademcik ameliyatı, Glossektomi, Laringoskopi, Sinüs cerrahisi, Burun Hastalıkları, Ses Teli Ameliyatı, Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi), Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Gırtlak Kanseri, Dil kanseri, Tükürük Bezi Tümörü, Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Serdar Akyıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Akyıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Akyıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.