Prof. Dr. Serdar Akyıldız

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İzmir

Gırtlak Kanseri, Dil kanseri, Tükürük Bezi Tümörü

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

1420 Sok. No:82 K:4 D:7 Azim Apt. Alsancak  Konak, İzmir
Prof. Dr. Serdar Akyıldız Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Serdar Akyıldız Hakkında

Serdar Akyıldız Kimdir?

Prof. Dr. Serdar AKYILDIZ, İzmir'de doğmuştur. Bornova Anadolu Lisesinde öğrenimine devam ederek 1984 yılında mezun olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini birincilikle kazanmıştır.1990 yılında Tıp Doktoru ünvanını alarak ihtisasını aynı fakültenin Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında yapmaya başlamış ve 1995 yılında Uzman Doktor unvanının sahibi olmuş aynı zaman da İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başlamıştır. 

1996-1997 yıllarında askerlik görevini Erzincan Asker Hastanesinde tamamlamış olan Prof. Dr. Serdar AKYILDIZ, 2002 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında uzman olarak göreve başlamış, 2006 yılında Yardımcı Doçent, 2010 yılında Doçent ve 2015 yılında Profesör ünvanını almıştır. 

2011-2013 yılları arasında MedicalPark İzmir Hastanesinde İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı'nın kuruluş çalışmalarına bizzat katkıda bulunmuş, halen tam zamanlı görevine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde devam etmekte olup mesai sonrasında özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Özellikle Baş-Boyun Kanserleri özel ilgi alanıdır. Diğer yan uğraşları arasında Bilgisayar Donanım ve Yazılımı, Windows tabanlı nesneye yönelik programlama, Web tasarımı, Dijital görüntü işleme ve grafik tasarımı ve Tıbbi istatistik uygulamaları sayılabilir.

İyi derecede İngilizce bilen Prof. Dr. Serdar AKYILDIZ, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • EGE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Gırtlak Kanseri
 • Dil kanseri
 • Tükürük Bezi Tümörü
 • Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri
 • Gırtlak Ve Ses Hastalıkları
Tedaviler
 • Larenjektomi
 • Kanser Cerrahisi
 • Bademcik ameliyatı
 • Glossektomi
 • Laringoskopi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • Suprakrikoid Parsiyel Larenjektomi Sonuçlarımız”, Poster Bildiri İkincilik Ödülü, 8. Ulusal Laringoloji Kongresi, İzmir (01.01.2015)
 • Endoskopik Sfenopalatin Arter Ligasyonunda Anatomik Varyasyonlara Bağlı Başarısızlık Nedenleri”, Rinoloji-Allerji Sunum Birincilik Ödülü, 30. Türk Ulusal Otolaringoloji ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, Antalya, (01.01.2008)
 • Lakrimal Kesenin İntranazal Lokalizasyonunda Anatomik Varyasyonlar”, Rinoloji-Allerji Sunum Üçüncülük Ödülü, 30. Türk Ulusal Otolaringoloji ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, Antalya (01.01.2008)
 • Süperior Semisirküler Kanal Dehisansının Orta Kulak Rezonans Frekansına Etkisi”, Türk KBB Vakfı Prof. Dr. Orhan Sunar Poster Ödülü, 30. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz Baş-Boyun Cerrahisi Kongresi, Antalya, (02.02.2008)
 • Özofagus Konuşması Yapan Total Larenjektomili Hastalarda Hava Kinetiklerinin İmpedans İle İncelenmesi”, Baş-Boyun Sunum Üçüncülük Ödülü, 31. Türk Ulusal Otolaringoloji ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi, Antalya, (01.01.2009)

Serdar Akyıldız Değerlendirmeleri

Değerlendir
17 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

bnem..çerman
Zamanlama
İlgi
Ortam

Prof. Dr. Serdar Akyıldız iki farklı zamanda iki ayrı rahatsızlığımda doğru teşhis ve tedavi yöntemleri uyguladı. İlkinde kulak burun boğaz şikayetlerimin reflüye bağlı olduğunu burnumdan boğazıma indirdiği minicik bir kamerayla tespit etti. Burnumdan kamera sokulmasi fikri önce bana korkunç gelse de, tamamen ağrısız ve rahatsızlık vermeyen bir işlem oldu. İkincisinde ise boğaz kaşıntısıyla gece birkaç kez uyanıyordum ve kulağım tıkanmıştı. Profesörün teşhisi alerji oldu. Burun yıkamak için bir aparat ve solüsyon verdi. Önce çok tuhaf gelse de burun yıkamaya çok çabuk alıştım. Bu biçimde burun yıkamanın sinüslerim için de rahatlatıcı olduğunu anladım. Alerji hapı ve damla da kullandım. Gece en az üç kez uyanırken, profesörün bir aylık tedavisiyle şimdi belki bir kez uyanıyorum. Boğaz ve kulak kaşıntım geçti. Serdar Bey nazik, ciddi ve size ayrıntılı açıklama yapan bir doktor. Pek gülmez, gülümsemez ama buna da gerek yok zaten. Asla paragöz değil, size tedaviyi öğretiyor ve bir daha aynı şikayetle ona gitmemenizi sağlıyor adeta. Kısacası her iki ziyaretimden sonra da iyileştim ve kulak-burun-boğazıma iyi bakmak konusunda bir küçük eğitimden geçmiş oldum. Kendisine çok teşekkür ederim. Prof. Dr. Serdar Akyıldız'ı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. 19-06-2021

m ..çelik

Serdar hocam cok tecrübeli , insanı rahatlatan açıklamaları ile umut veriyor iyi ki varsınız hocam saygılar . 22-03-2021

n..eri
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatta en büyük şansım hastalık aşamasında Serdar hocaya rastlamam olmuştur. Size ne kadar minnettarım anlatamam hocam. Beni tekrar hayata döndürdünüz. Iyiki varsınız... 21-05-2020

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bizim için bir şanstır bizi çok bilgilendirdi teşekkürler 04-02-2019

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor beyin ilgisinden ve randevu sürecindeki yardımlarından dolayı sekreter hanıma teşekkür ederim 01-02-2019

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gördüğüm en iyi ve anlayışlı doktor.sevgilerimi iletiyorum teşekkürler 31-01-2019

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim Anlayışlı ve çok kibar bir beyefendi 31-01-2019

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tavsiye üzerine geldiğimiz Doktor Serdar Bey oldukça açıklayıcı bilgileri ile rahatlattı sonucun şu anda daha iyi olacağına inanıyoruz Çok teşekkürler 30-01-2019

...
Zamanlama
İlgi
Ortam

Biz Serdar hocaya ailecek güveniyoruz bizim için yaptıkları için şükranlarımızı sunuyoruz İyi ki varsınız 28-01-2019

...
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gördüğüm en iyi doktorlardan biri dediklerini yapacağım teşekkürler 24-01-2019

17 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Serdar Akyıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serdar Akyıldız kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Akyıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Akyıldız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Serdar Akyıldız Prof. Dr. Serdar Akyıldız Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Serdar Akyıldız Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Larenjektomi, Kanser Cerrahisi, Bademcik ameliyatı, Glossektomi, Laringoskopi, Sinüs cerrahisi, Burun Hastalıkları, Ses Teli Ameliyatı, Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi), Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Gırtlak Kanseri, Dil kanseri, Tükürük Bezi Tümörü, Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Serdar Akyıldız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Akyıldız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Serdar Akyıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Akyıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.