Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İzmir
5.0

Tonsil kanseri, Yüz Germe, Yüz Felci

5.0

“Dr.serap hanım, kizimin septum ameliyatini yapti.Zor bir ameliyat ve restorasyon geçirdik. Bize hep ...” Devamı

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal, İlk ve orta öğrenimini İskenderun’da tamamlayarak 1994’te Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İngilizce) mezun olmuştur. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ihtisasını 1995-1999 yılları arasında aynı üniversitede Hacettepe Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı’nda yapmıştır. 1999-2002 yılları arasında Ankara Bayındır Hastanelerinde KBB uzmanı olarak çalışmıştır. Akademik hayatına 2002 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Tıp Fakültesi KBB AD’nda başlamış, bölümün kurucu öğretim üyesi olmuştur. Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde 2002’de Yardımcı Doçent, 2006’da Doçent ve 2014’te Profesör olmuştur. Akademik hayatı boyunca Kulak Burun Boğaz alanında çok sayıda ders vermiş, öğrenci ve uzman yetiştirmiş olup tez danışmanlıkları, proje görevlerinde bulunmuş ve bilimsel toplantılarda çeşitli görevler üstlenmiştir. Alanında çok sayıda ulusal ve uluslararası araştırmalar yapmış ve eserler çıkarmış ve bu eserlerle uluslararası yüzlerce atıf almıştır. Yurtdışında 2003 yılında Medical University of South Carolina ‘da “ research fellow” ve 2011 ‘de Belçika’da  Cliniques Universitaires UCL de Mont Godinne, Service d’oto-rhino-laryngologie et de chirurgie cervico-faciale, Research&Observer olarak çalışmıştır.

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal, şuanda mesleki çalışmalarına İzmir Medicana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Medicana International İzmir Hastanesi
Yenişehir, İşçiler Cd. No:126 Konak/İzmir
Hizmetler
Sinüzit ameliyatı Larenjektomi Laringoskopi Miringotomi Nazal valv cerrahisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal, İlk ve orta öğrenimini İskenderun’da tamamlayarak 1994’te Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İngilizce) mezun olmuştur. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ihtisasını 1995-1999 yılları arasında aynı üniversitede Hacettepe Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı’nda yapmıştır. 1999-2002 yılları arasında Ankara Bayındır Hastanelerinde KBB uzmanı olarak çalışmıştır. Akademik hayatına 2002 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Tıp Fakültesi KBB AD’nda başlamış, bölümün kurucu öğretim üyesi olmuştur. Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde 2002’de Yardımcı Doçent, 2006’da Doçent ve 2014’te Profesör olmuştur. Akademik hayatı boyunca Kulak Burun Boğaz alanında çok sayıda ders vermiş, öğrenci ve uzman yetiştirmiş olup tez danışmanlıkları, proje görevlerinde bulunmuş ve bilimsel toplantılarda çeşitli görevler üstlenmiştir. Alanında çok sayıda ulusal ve uluslararası araştırmalar yapmış ve eserler çıkarmış ve bu eserlerle uluslararası yüzlerce atıf almıştır. Yurtdışında 2003 yılında Medical University of South Carolina ‘da “ research fellow” ve 2011 ‘de Belçika’da  Cliniques Universitaires UCL de Mont Godinne, Service d’oto-rhino-laryngologie et de chirurgie cervico-faciale, Research&Observer olarak çalışmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1999
Deneyim: 24 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Tonsil kanseri Yüz Germe Yüz Felci Yüz Estetik İşlemleri Yüz Estetiği Devamı

Deneyimler

Özel Tınaztepe Galen Hastanesi (2019 - Devam ediyor)
Bolu Abant İzzet Baysal Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalı (2001 - 2019)
Özel Bayındır Hastanesi (1999 - 2002)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BE
BEL*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dr.serap hanım, kizimin septum ameliyatini yapti.Zor bir ameliyat ve restorasyon geçirdik. Bize hep açık sözlü ve güler yüzlü davrandi.Kendisine ve hekimliğine teşekkür ediyorum. Belgin Emek

ÇM
Çiğ*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Corona salgını yaşadığımız şu günlerde , neredeyse 2 yıldır yaşadığım kronik ortaokulak enfeksiyonu şikayeti ile Prof.Dr. Serap Köybaşı Şanal'a gittim. Uzun zamandır kulak zarım da olmadığı için kamu hastanelerinde ameliyat sırası bekliyor , bir yandan da kronikleşen enfeksiyon ile baş etmeye çalışıyordum . Ancak salgın nedeniyle birçok hastane pandemi hastanesi olduğundan, daha önce de kızımı götürmüş ve yaklaşımından hoşnut kalmış olduğum Serap hanıma gitmeye karar verdim. Kulağımın bir an önce ameliyat edilmesi gerektiğini belirtti. Enfeksiyon nedeniyle sağlığımı ciddi olarak tehdit eden komplikasyonlar ve başka hastalıklar gelişmiş olmasıyla ilgili beni olağanca açıklığı ile bilgilendirdi. Elbette birçok yerde mesleğini cok iyi yapan hekimler vardır. Ancak hastasının duyguları ile bu kadar iyi empati kurabilen , aynı zamanda bu kadar net ve kararlı bir şekilde tedavi sürecini planlayıp, hastasına anlayabileceği şekilde ayrıntılı bir şekilde açıklayabilen, hiç bir detayı unutmayıp geri dönüş yapan doktorlardan birisi Serap Hanım. Sonuç olarak 3 hafta önce ameliyatımı gerçekleştirdi.Pandeminin de sürdüğü bir dönemde güleryüzü, ilgisi beni çok rahatlattı. Tedavi ve takip sürecim çok iyi devam ediyor. Kendisine müteşekkirim.

EE
Eng*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Eşimin amaliyati dan dolayi teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim kirçiloğlu ailesi

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal Medicana International İzmir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Serap Köybaşı Şanal Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Tonsil kanseri, Yüz Germe, Yüz Felci alanlarında hizmet veriyor ve Sinüzit ameliyatı, Larenjektomi, Laringoskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube